reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
babka co wczoraj prowadziła szkołę rodzenia, wysportowana i wogóle przecież trener fitness i mówiła że też miała cukrzycę ciążową.
 
fasolka: nie załamuj się, jeszcz enic nie wiesz, daletego mówie ci jedx do lekarza zbada i uspokoi, a zobaczysz ze poczujesz sie psychicznie lepiej i będziesz spokojniejsza, kobieto nie mozna ci sie dłować ,
 
Heloł!
Odebrałam własnie wyniki mego małżonka.
Wychodzi na to, że mam w domu zdrowego, płodnego męża. Żeby nie być gołosłowną oto konkrety:
ilość w 1 ml: 190.000.000
ruchliwość: 75% ruch żwawy
5% ruch drgający
20 % brak ruchu
morfologia: 90% budowa prawidłowa
10% zmiany patologiczne

Ja sie tam na tym nie znam, ale wyglada na to, ze wsio ok?
Tak więc to ja jestem felerna:-:)zawstydzona/y:
 
danao: witaj, i nie możesz ani mysleć, ani mówić takich rzeczy ze y jestes felerna, po prostu wam jakoś sie chwilowo nie udało, ale może w każdym miesiącu sie trafić że wam sie uda, może jak twój mąz zobaczy dobr wyniki to będzie taki dumny ze swoich plemniczków że wystrzeli tak ze od razu będzie z tego dzidzia, trzymam cały czas za was &&&&&&&&&&&&7
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
nie poddawaj sie róbcie to c przyjemne i czekajcie na 2 kreseczki
 
Najpierw to mnie czeka regulacja, nie wiem ile to potrwa. Wszystko co badałam, wyszło zawyżone.:-( Durne hormony:wściekła/y:

Ręka mnie boli. Chyba sobie przedramię naciągnęłam:-( Ofiara losu jak nic:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Wchodzę tylko ogłosić, że IWASEK jest w szpitalu. Ma zakażenie okołoporodowe i lekarze zastanawiają się skąd dokładnie ono pochodzi czy z macicy czy z dróg moczowych.
Trafiła o 2 w nocy do szpitala prawie z 40 stopniową gorączką oraz drgawkami i dreszczami.
Na szczęście pozwolili jej mieć małego przy sobie.


Pozdrawiam
ojoj biedna nasza iwonka :*&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :*

neciuszka śliczne ciuszki:-) a ta bluza ma zabe czy mi sie wydawalo ? w masce do nurkowania ??;-) jak zabe to ci ukradne ;-)

zafasolkuje niesmutajta misie :* <przytul>

magdalenko bede tesknic mam nadzieje ze szybko wrocisz ;-) z porcja zdjec ;-)

lamiav a jak ty sie czujesz??

a ja wam powiem ze piszecie ze hej ;-)
w miare sie wyspalam zrobilam se obiadek i wlasnie zajadam ;-) i mialam 2 skurcze ze myslalam ze uciekne z siebie...

danao super ze wyniki meza sa dobre bo ja sie neiznam wiec sie nie wypowiem ale wydaje mi sie ze wszystko OK ;-) wiec treraz regulacja hormonkow i za miesiac mamy fasoleczke ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
W goracej wodzie kapana :) pojdziesz do lekarza, wszystkiego sie dowiesz, dostaniesz witaminki i bedzie ok :) nadmiar wit A moze zaszkodzic ale niedobor tez. To nie znaczy, ze w suplemencie dla ciezarnych ma nie byc wit A - musi byc. Ale oprocz tego juz nie przyjmuj wit A w zadnych innych tabletkach.
o tych witaminach to ja wcześniej czytałam, ale stwierdziłam, ze póki nie jestem w ciąży to nie muszę się martwić. No jak to u mnie będzie z witaminami dowiem się po jakiś badaniach krwi, żelazo by się pewnie przydało
martOocha na początku, jeszcze za czasu tabletek anty brałam sam kwas foliowy, a potem stwierdziłam, że witaminki nie zaszkodzą a w sezonie jesienno-zimowym są wskazane. A co do lekarzy to często jest tak, ze mają umowę z jakoś firmą i chwalą tylko ich leki

wiecie co?moje dziecko też będzie takie żabkowe, co te żaby mają w sobie takiego?mąż mówi do mnie żabciu, ale nie wyglądam jak ropucha, chyba ...

postaram się odezwać po wizycie pa pa
 
Do góry