reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ja po godzinie z 50tki miałam 178. obciążenie 75tką mam w normie, ale diabetolog uznała że skoro pojawiają mi się w moczu ketony i ta 50tka źle wyszła to trzeba kontrolować poziom cukru.
 
pomyslalas o mnie neciuszko a widzisz bluza u ciebie jest a nie u mnie ale ja mam b;luzy 2 z zabka napewno widzialas jakie ;-) kilka sie ciuszkow z zabka znajdzie ;-)

zafasolkuje to ty po dupce powinnas dostac za krakanie !! nie potrzebne stresowanie sie !!
 
aha no mi się w moczu nic nie pojawia,wynik moczu mam bardzo ok, morfo tez ok
Atanek ja zawsze na kilka dni przed wizytą dostaje do głowy z nerwów i wielce prawdopodobnym jest, że i tym razem jest tak samo. Ok idę sobie obiad odgrzać.
 
Atanek hihi mi też się podoba i stwierdziłam że w ostateczności ci odstąpię :p

Fasolka ja też miałam a w szpitalu wyszło takie cuś. dostałam takie paski co mam sobie je maczać wiadomo w czym rano i pokażą czy mam te ketony czy nie mam
 
a ja mialam
Glukoza na czczo we krwi żylnej19/10/2011
Glukoza (jedn. tradyc.) 76,9 mg/dl70 - 105
gluukoza po 75g glukozy - oznaczenie po 1h19/10/2011
Glukoza (jedn. tradyc.) 114,5 mg/dl
Glukoza po 75g glukozy - oznaczenie po 2h19/10/2011
Glukoza (jedn. tradyc.) 119,2 mg/dl
 
no fasolka:a widzisz jest dobrze

a ja sie martwie moja znowu niską glukoza i dużym spadkiem cukru, ale dopiero po niedzieli do learza i staram sie o tym nie myslec
 
reklama
kochana ty masz sytuację przeciwną jak coś do mojej to się nazywa hiperglikemia jakoś tak. i wtedy trzeba więcej jeść rzeczy co ci poziom cukru podniosą niekoniecznie słodyczy ale odpowiednich węglowodanów :)
 
Do góry