reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
tak odrazu ci powiem może ci to niepotrzebne będzie ale gdyby ci kazali glukometr posiadać to ja mam Diagnostic Gold system a paski są diagnostic gold strip to są paski na ryczałt który w razie co ci się należy i płacisz za 50 szt pasków 3-4 zł a jak dostaniesz receptę na 100 szt jednorazowo i tyle kupisz to dostaniesz glukometr do tego za free.
 
neciuszka: no to chwal sie ciuszkami , co tam masz ładnego :-)

a u mnie dzisiaj najpierw tato był, potem teściowa przyjechała i dostałam szlafrok :tak: i kocyk, dla dzidziusia, i skarpetki dla mnie,

Zaraz sobie zjem mam dzisiaj potrawkę z kurczaka z groszkiem i marchewka i sobie makaron do tego gotuję mniam
 
piekne te ciuszki i tak dużo, no to masz juz niezly zapas :-D

A powiedz jak się czujesz, juz jesz jakieś dietetyczne rzeczy :-)?


magdalena
: nie , no nie możesz odejśc chociaż na chilke, jest coraz więcej mamusiek i przecież będziecie wymieniać sie doświadczeniami a my przyszłe mamuśki czytamy to z zapartym tchem i korzystamy z waszych rad, zostań kochana, i pisz duzymi literami jak my czasmi ślepe . No i chwal się swoim maluszkiem, bo to zawsze taka radość ;-) oglądać maluszka
 
Ostatnia edycja:
No całe 100 zł mnie to kosztowało, a ona mi naszykowała dużo więcej. No mam ale i tak sporo do kupienia jeszcze będzie. No troszkę mniej bo jedna ciocia też kupuje ciuszki ;)

Lamia ja wiem czy to aż takie dietetyczne musi być, mam pewne zalecenia czego mniej jeść i czego nie jeść o. zjadłam dziś 4 pierogi na obiad i ogórka kiszonego i po godzinie tylko o 3 jednostki mi cukier przekroczył tą normę co mam jej się trzymać. no i te pierogi odsmażane były jak by były gotowane ok by było.
 
Ostatnia edycja:
reklama
niet po ciąży ponoć znika. Masz ryzyko że jak nie będziesz dbać o siebie to za 10 lat będziesz mieć cukrzycę taką nie ciążową.
 
Do góry