reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Sun fakt :tak: Trzeba zmienić.


Nie martw się! Myśl pozytywnie, ja wierzę że doczekasz się swojego szczęścia!

Wiem, że kiedyś nadejdzie takich dzień... może po prostu muszę dużej poczekać na to szczęście... Ale Wy dziewczyny bardzo wspieracie... czasami ustawicie do piony, czasami pocieszycie - a to jest strasznie potrzebne... :tak:
 
Sog cały czas myślę o Tobie. W nocy śniło mi się, że byłam na porodówce i miałam rodzić, ale coś nie szło i tylko bóle czułam, ale cały czas zamiast myśleć o sobie, to myślałam co z twoją dzisiejszą wizytą i denerwowałam się, że nie wiem o której wizyte masz... :) ech ciężki sen, ale trzymam kciuki za was obydwie. Teraz juz wiem, że wizyta o 19.30, ale zaraz po czekamy na relacje :)
 
Dzięki dziewczyny jesteście cudowne, z takim wsparciem musi być dobrze....po prostu musi:):)
Jeszcze 4h czekania:):)dobrze że czas tak szybko leci:):)
 
Soglam ja tez trzymam kciuczki i myśl pozytywnie !!!!! bardzo bardzo mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&
Sun7 musimy myślec pozytywnie, dzidzus wie kiedy ma sie w brzuszku pojawić :-)
 
a ja mam wrecz przeciwne zdanie...moj profesor powiedzial ze dupek blokuje owulacje...logicznie myslac dupek ma za zadanie podtrzymywac wysoki poziom progesteronu. jezeli zaczniesz go brac od 5dc to podwyzszy ci stan progesteronu i wtedy zablokuje ci owulacje...
ja bralam tak dupka (5-25dc) od kiedy odstawilam antykoncepcje i dziwilam sie, ze na testach owu nie wychodzi mi 2 kreseczka...
teraz ju wiem czemu.

Neciuszka
...ty dzis dzwon do diabetologa i nic nie kombinuj...trzeba sie szybko za to wziasc a bedzie dobrze:tak:

a ja dzis dostalam @ i napinkala mnie brzuch a moj kazal mi isc za niego do pracy i musze leciec na 10...wezme no-spe i moze jakos mi przejdzie.
a! wyniki z egzaminow byly o 12 w nocy i dostalam 4 ze sprawcow przmocy, 4 z orzecznictwa sadowego, 5 z poradnictwa malzenskiego! juppi:rofl2::laugh2: jeszcze tylko jeden i KONIEC !
współczuje @ WIEC PRZESYŁAM ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~NA NOWY CYKL ;-)
GRATULUJE TAKICH PIEKNYCH OCEN JESTES ZDOLNIACHA ZE HEJ ;-)
a ja wlasnie wrocilam z apteki i kupilam sobie zwykly paracetamol i kosztowal tylko 4.50:-) i mam 50 tabletek...ze ja o tym nie wiedzialam wczesniej tylko przeplacalam za ibuprom...dzieki Belka za rade!:-)
Neciuszka...no i co ustalilas?
Atanku...gdzie jestes? skurcze cie dopadly juz?:rofl2:
a gdzie Pyscek...ta sie zbromowała i rzadko tu bywa...o nie!!:-) wracaj!
skurczy brak ochoa na sex jest ale maz jeszcze niema ochoty boi sie... ze przez sex zaczne rodzic... i tu mu tlumacz...
a gdzie znikłam a no w nocy mialam 145/89 cisnienie i bralam tabletke bo glowa pekala o 8 nadal bolala wiec wzielam apap a teraz nic nie boli nawet kregoslup czuje sie ze mam sily ze hej ;-) a jak wstalam to zjadlam potem z mezem obiadek zjedli ogladali film i wyschlo nosidelko material wiec zalozylam na nowo na fotelik wyprane w proszku dzieciecym ;-)
Hej Dziewczyny!!!! ;) jak tam u Was? Ja w końcu doszłam do siebie i postanowiłam znów zacząc staranka tak wiec miesiaczka była 14.01 a potem sexsik i sexsik :) bardzo bym chciała zeby sie udało za pierwszym razem ;) Po zabiegu troszkę zmienił mi sie cykl jest krótszy trwa 25 dni, od 4 dni miesze tempkę ale pod paszka i cały czas jest 37 stopni ale wiem ze taka temperatura jest po owulacji a w dniu @ spada ale trzymajcie goraco kciuki zeby nie spadła !! Bo w tedy bede najszczęśliwszą osoba na świecie
no kochana witamy spowrotem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ aby ci sie udalo ;-)

sog caly czas czekam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& daj nam obowiazkowo znac co i jak bo my sie zaczekamy !!

pyscek a no dobre jedzonko bylo i czuje sie dzis lepiej niz w czoraj ;-)

fifka kochana ale historia ;-) gratuluje ci sliczny synek a mowisz ze ja nastepna no no juz sie boje ;-) <zart> jak na razie to tylko czasem jakis sporadyczny skurcz i duzo sluzu i nic wiecej i amelka sie wypina a moi rodzice mowia ze mam ja pokierowac bo przez pepek sie wyjsc nieda...
 
Sog ja sama się denerwuję i myślę ile to jeszcze czasu do tej 19... a co dopiero ty... nie wyobrażam sobie co ty tam musisz przezywac... ale dasz rade... jestemy z tobą :*:*:*

ciasto naleśnikowe jest... więc smażenie czas zacząć hehe
 
Dziękuje Atanku za fluidki mam nadzieje że pomogą !!! eh tak bardzo chciałabym znów ujrzec II na teście to by mnie bardziej ucieszyło niz trafienie 6 w totka:-(.. a mówią że zajście w ciąze to taka prosta sprawa..
 
reklama
ciasto naleśnikowe jest... więc smażenie czas zacząć hehe

No ja dzisiaj też będę smażyła naleśniczki, bo robię krokiety :-)

Dobra dziewczynki zbieram się do domu... Odezwę się wieczorkiem.... :-)

SOG TRZYMAJ SIĘ MYSZKO, MYŚLAMI JESTEM Z TOBĄ &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

P.s. zapomniałam się jeszcze Was zapytać. Czy macie jakieś wieści o Ael, co się z nią dzieje... ????
 
Ostatnia edycja:
Do góry