reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

oto zapiekanka od góry : SDC11733.jpg nie zapieczona SDC11734.jpg niestety nie miałam świderek makaronu więc zrobiłam rurki :-p ale z tamtymi jest lepsza :-)
a to moje niewyrośnięte bydle : SDC11737.JPG :baffled::wściekła/y:
 
reklama
danao...moim zdaniem ten poziom nie jest znaczaco podwyzszony..."Rzeczywiście - wysoki poziom progesteronu może świadczyć o braku owulacji i konieczne jest znalezienie przyczyny podwyższenia poziomu progesteronu, by myśleć o zajściu w ciążę, ponieważ hormon ten wpływa na wystąpienie owulacji.
" znalazlam to na forum gdzies...kochana, ale tam poziom byl podany 50 a ty masz tylko 16, wiec jak na moje oko, wszystko jest ok :-) no ale oczywscie diagnoze poda ci twoj gin, bo ja sie moge nie do konca znac...jakby nie bylo to sie nie stresuj! bo wszystko da sie wyregulowac...
Pyscek...kochana...ja juz samym widokiem sie najadlam...fajnei to wyglada! jutro normanie zrobie takie cudo, a co!:-)
eh, co ty gadasz, to twoje bydle tez bym zjadla! widze tam chyba mase krowkowa?:blink:
 
Ostatnia edycja:
pyscek a coto za ciacho bo az mam na nie ochote ;-) wlasnie bombonierke zjadłam czekoladek ;-)
 
to zależy co mam w lodówce :D jak mam małą puszeczkę to daje ją jak mam mały słoiczek to daje cały :-) ale jak robię z połowy torby makaronu to daje połowę słoiczka :-) a jak puszka to cała :-]
 
Hello :)
Pyszczku ja nie testuje bo przeciez @ nadal nie ma... Chyba ze zrobie dla swietego spokoju 10 i pozniej prywatnie do lekarza bo nie bede miesiac czekac na panstwowego... jestem ciekawa co mi powie... az sie boje... A jedyne co to brzuch mnie pobolewa jak na owulke, @, sama czasami nie wiem jak:zawstydzona/y:
Milego dnia życze, bede pozniej bo jedziemy do D kuzyna ;***
 
reklama
Do góry