reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej :) kurczę dzisiaj to chyba rekordy zimna poszły :crazy:
Fifka widzę, że wróciłaś! Konradek śliczny! Oby się dobrze malec chował! A ty wracaj do siebie !
 
reklama
Hej!
Pozwólcie, ze pochwalę Wam się moimi wynikami, które mi się wcale, ale to wcale nie podobają:-(
prl 44.66
TSH 3.83
progesteron w fazie lutealnej 16,70 ( norma w moim laboratorium 1,2-15,9 ng/ml)

Wszystko podwyższone, rozumiem o co cho z dwoma pierwszymi. Ma któraś z Was wiedzę lub chociaż pomysł z jakiego powodu może byc podwyższony w tej fazie progesteron, poza ciążą, w której przecież nie jestem?
Az się boję odbierac jutro wyniki męża.
 
Ostatnia edycja:
Atanku czekaj cierpliwie! Ja tak wyczekiwałam synka, ale jak go już mam widzę ze mógłby jeszczetroszkę posiedzieć... Przez to ze urodził się troszkę wcześniej mamy kilku dodatkowych lekarzy do obskoczenia czy mały nie ma cech "wcześniaczych". A to był już rozpoczęty 38 tydzień...


Danao trzymam kciuki za wyniki meża! Musi być dobrze! :tak: Lekarze coś na te wyniki zaradzą...
 
sog trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie i fasolke.
Fifka relacja świetna. No wkońcu po tych ciążowych "przebojach" musiałaś mieć łatwy poród :tak:
 
Ostatnia edycja:
Fifka...gratuluje sycia, jest piekny!! u juz go ukochalam tak jak Wiktorka:-) :*:*
Mam pare pomysłów ,i prosze pomozcie mi ktorys wybrac, albo wymyslcie jakis fajniejszy bo te moje to chyba dupa:
-
-Royal Style
-Hollywood Style
-La Style
-Glamour Style
-Bella Style
-Moda Piekno Glamour
ja bym dala La style, fajna krotka i chwytliwa!

Zwracam honor. Od 5dc to pewia, ze zablokuje. Myslalam, ze mowicie o takim braniu od 15-17 dc. Dupek/lutka od 5 dc to na owu nie ma szans.
Ja tak jak dziewczyny. 2 nospy i ibuprofen 800mg. Paracetamol na mnie niestety nigdy nie dzialal. Cale szczescie takie bolesne miesiaczki to mam 2-3 razy w roku i tylko pierwszy dzien. A tobie czesto sie to zdarza? Blas badana pod tym katem
ten aracetamol jednak spelnia swoja role i jest ok, poza tym cieszy mnie, ze pierwszy raz od nie wiem jak dlugiego czasu kupilam cos w aptee tak tanie:-) i jeszcze pomaga...bosko!:-)
mnie bole zdarzaja sie czesto, bo jestem chora na endometrioze...ale te bole to i tak nic w porownaniu z tym, co przezylam 5 lat temu przed zabiegiem...wtedy bralam ketanol, ale boli mnie po nim zoladek...

Pyscek...fajny ten przepis, moze jutro zrobie:-) poka zdjecie:-) bo jestem ciekawa jak efekt koncowy

Hej!
Pozwólcie, ze pochwalę Wam się moimi wynikami, które mi się wcale, ale to wcale nie podobają:-(
prl 44.66
TSH 3.83
progesteron w fazie lutealnej 16,70 ( norma w moim laboratorium 1,2-15,9 ng/ml)
TSH powinno byc (jak chcesz zajsc w ciaze) 2.5..mozesz isc do endokrynologa i sprawdzic na usg czy cos sie dzieje...chociaz mnie z takiego poziomu spadlo w tym m-cu do 2,6...wiec wszystko jest mozliwe, ale ja bylam u lekarza i usg nic nie wykrylo:-) poz tym mozesz powtorzyc badanie za m-ac i zrobic z rozbiciem TSH na ft3, ft4 oraz anty TPO i anty TG...po tych wynikach mozna myslec czy jest ok czy nie
co do prolaktyny to najwyzej powinna miec 24...ale to tak jak Pyscek, bromek (mysle, ze przy takim poziomie 1/2 tabl) i po m-cu powinno byc ok
co do progesteronu to rzeczywscie wyzszy poziom, ale kochana tym tak bardzo bym sie nie przejmowala...a moze bierzesz jakiegos dupka, lutke czy cos w tym stylu?

Ael....dobra," foch fochem", ale czy juz nie pora na powrot do nas...ja np jestem juz steskniona!! ja rozumiem, ze chcesz odpoaczac zastanowic sie, bo masz nad czym...ale kurde...my po prostu tesknimy za toba nooooooo!:tak:
 
Ostatnia edycja:
to dawaj Pyscku bez zapiekania...jestem ciekawa jak to wyglada:-) tylko musze podlozyc sobie papier pod ryj, bo jestem glodna jak nie wiem co i zeby mi slinka ni poleciala:-D
 
no fifka czekam cierpliwie ;-) jak bedzie chciala to wyjdzie ;-) nikt jej nie kaze wczesniej wychodzic ;-)
 
reklama
Do góry