reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja naprawdę mam jakiś dziwny ten brzuch z przodu taki jakiś krzywy czy co, u żadnej z was takiego nie widziałam , no ale dziwoląg jestem :tak:

Fakt dziwna jesteś babo... Dziecko jest jeszcze małe! To brzuch ma prawo być krzywy! Jak maleństwo urośnie to wtedy zrobi się bardziej krąglejszy i będzie wyglądać jak duża piłka lekarska :-D

A u mnie nic ciekawego zaliczenia się zaczęły już tak konkretnie i dwa przedmioty już w plecy ale 17 lutego poprawię więc luzik jak na razie ;-) zobaczymy co dalej będzie.

No to ja trzymam kciuki &&&&& byś zdała te dwa przedmioty. A jakie to zajęcia?


Ael ale to raczej jest tradzik niemowlecy.

tak to wyglada
Zobacz załącznik 431095

a to zdjecia malej bez tego paskudzctwa

Zobacz załącznik 431085Zobacz załącznik 431086Zobacz załącznik 431087Zobacz załącznik 431082


No to faktycznie na trądzik wygląda. To już musisz poczekać do wtorku do wizyty u pediatry. Mój miał tego znacznie mniej. Myliśmy go w Oilatum a potem smarowałam kremem Oliatum. Kazali mi ograniczyć białko, ale olałam i samo zniknęło w ciągu 2óch tygodni. Musisz się mamuśka uzbroić w cierpliwość, to zniknie, ale musisz sukcesywnie z tym walczyć :-)
A malutka Jowitka jest prześliczna!
 
reklama
ael: ja juz czuje sie jak piłak :-d

Boziu kobieto! Ja Ci tu chce dogodzić a Ty tak?! To już Ci nic miłego nie napiszę :-p



Wiadomość od Doni: "Jestem na porodówce, dostaje oxy, wody odchodzą, rozwarcia brak. Sala wypasiona - można rodzić."
Da zna jeszcze co i niej.
Doniu kciuki mocno trzymam!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Sun no patrz ja wpadłaś na informację idealnie :-D
 
Ael: a ja myslałam ze u doni to fałszywy alarm i tylko tak pójdzie i i wróci do domu :-) No to pożycz jej powodzenia i niech sie trzyama mocno łózka i mocno prze a dzidziuś wyskoczy

no co do komplementow to jak najbardziej jestem ich rządna ;-)
 
Lamiav no sliczny brzuszek masz ;-) co narzekasz :-) ?

mineralna jowitka śliczna musisz byc cierpliwa co do tradziku bedzie dobrze lekarz lekarstwo przepisze i bedzie dobrze ;-)

klari to powodzenia ty egzamin wtedy a ja moze bede rodzic ;-)

No zrobilam zapiekanke makaronowa jest teraz w piekarniku ;-) i zdjelam do wyprania pokrowiec z wozka i nosidelka ;-) i znalazly sie chusteczki dla dziecka co mialam kupione wczesniej i znalesc nie mogłam ;-)

ooooo wiesci od Doni ;-) dzieki Ael ;-) Powodzenia Kochana :* zobaczysz niedlugo Amelke ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ael: a ja myslałam ze u doni to fałszywy alarm i tylko tak pójdzie i i wróci do domu :-) No to pożycz jej powodzenia i niech sie trzyama mocno łózka i mocno prze a dzidziuś wyskoczy

no co do komplementow to jak najbardziej jestem ich rządna ;-)

No jak widać nie fałszywy. Mam tylko nadzieję, że rozwarcie pójdzie.
A co do komplementów, wypchaj się kochana, nie chciałaś posłuchać mnie to już nic miłego nt brzuszka nie napiszę :p
 
reklama
Donia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!! i oby szybko wszystko poszło i maleństwo szybko wyszło na świat :-)
Atan to nie będę mogła myśleć o egzaminach ;-)
Ael z fitnessu i gimnastyki nie zaliczyłam ale to bez problemu da się poprawić :-).
Mineralna jaka piękność a jak smacznie śpi. Słodziutka jest :tak::-)
 
Do góry