reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

I tak zrobię :-) za miesiąc zaczynamy hihihi

Idę pakować pomału ubrania.. Przeprowadzamy się z G. i jak patrzę ile rzeczy muszę spakować to wyć mi się chcę :confused2: do 10 lutego lutego mamy czas ekhm
 
reklama
natkusia wszystko zależy od tego ile masz kasy, ja zaczęłam zakupy w 20 tyg takie drobiazgi. mam troszkę ubranek, jakies tam szczotki do czesania, okrycie kąpielowe takie drobniejsze rzeczy co nam wpadły w ręce. Wózek i łóżeczko na koniec zostawiliśmy, plan się zmienił z wózkiem bo nam się trafił do odkupienia za grosze nie używany prawie. Teraz np upolowaliśmy fotelik samochodowy też przypadkiem. A łóżeczko wybraliśmy sobie co chcemy mniej więcej ale kupimy już na sam koniec.

Ja dziewczyny znikam chwilowo z forum na ile się zobaczy.

a dlaczego znikasz :-(

Ja zaczęłam kompletowac wyprawkę po badaniu połówkowym, coś ok 22-24 tc. I powolutku bo to wielka przyjemnośc :cool2:
 
odnośnie wyprawki, ja teraz miałam kupować łóżeczko i te wszystkie podkłady pierdoły, ale kasę wrzuciłam na lokatę i musze przemysleć jak to teraz rozłożyć, zebym na koniec miesiąca tynku ze ścian je jadła, bo jeszcze mnie czeka przegląd i ubezpieczenie samochodu.
 
Donia miło że zauważyłaś chociaż ty. Jestem przemęczona mam dużo do zrobienia w krótkim czasie to jedna rzecz. Druga że ja piszę do siebie od jakiegoś czasu tutaj i też mam troszkę dość po prawdzie. A jeszcze się kilka innych rzeczy nałożyło
 
natkusia wszystko zależy od tego ile masz kasy, ja zaczęłam zakupy w 20 tyg takie drobiazgi. mam troszkę ubranek, jakies tam szczotki do czesania, okrycie kąpielowe takie drobniejsze rzeczy co nam wpadły w ręce. Wózek i łóżeczko na koniec zostawiliśmy, plan się zmienił z wózkiem bo nam się trafił do odkupienia za grosze nie używany prawie. Teraz np upolowaliśmy fotelik samochodowy też przypadkiem. A łóżeczko wybraliśmy sobie co chcemy mniej więcej ale kupimy już na sam koniec.

Ja dziewczyny znikam chwilowo z forum na ile się zobaczy.

Gdzie znikasz?????? :eek::eek::eek:


Fifka jeszcze raz gratuluję cudnego synka!!!!! :* fajową ma grzywkę :-p w końcu się doczekałaś! Wracajcie szybko na forum!! :*:*


A ja jak już mam pecha to na całej linii... taką piękną pogodę mieliśmy ale jak w końcu możemy zacząć werandować Bartusia to przyszły mrozy trzaskające i z werandowania doopaa
:crazy:
 
Donia miło że zauważyłaś chociaż ty. Jestem przemęczona mam dużo do zrobienia w krótkim czasie to jedna rzecz. Druga że ja piszę do siebie od jakiegoś czasu tutaj i też mam troszkę dość po prawdzie. A jeszcze się kilka innych rzeczy nałożyło

Neciuszka
ja też mam czasami wrażenie, że piszę tutaj do siebie, ale jakoś i tak z Wami jestem... Nie uciekaj z forum, bo będziemy bardzo tęsknić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Donia miło że zauważyłaś chociaż ty. Jestem przemęczona mam dużo do zrobienia w krótkim czasie to jedna rzecz. Druga że ja piszę do siebie od jakiegoś czasu tutaj i też mam troszkę dość po prawdzie. A jeszcze się kilka innych rzeczy nałożyło

Neciuszka pewnie każda znas tak odczuwa czasem, że nasze posty są ignorowane. Ja tez parę dni temu się skarżyłam. Ale wiesz też, że jak by sę coś działo to od razu zareagujemy ;-). A forum tak uzależnia, że nie dasz rady się odciąć. Więc pisz tu wszystko co Cię boli i cieszy i proszę nie znikaj :shocked2:


Magdalena przyjedź do mnie, mam +9st i słoneczko
 
Do góry