reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Aha :D ale widzę na suwaczku że jeszcze młode małżeństwo :D hehe :)

Donia widzisz i Fifka Cie przegoniła :p! a u Ciebie na razie brak objawów co by poród się zbliżał ??
 
Donia powodzenia na ktg &&&&&&&&

neciuszka kochana trzymaj sie niewiem co sie dzieje ale wiem ze dasz rade wierze w to !!&&&&&&&& bede tesknic ...

Ael dzieki za informacje o fifce ;-):*

oolcia no ty slub a ja rodzic bede moze ;-) albo juz urodze zobaczymy ;-) bedziemy czekac na zdjecia po slubie ;-) zleci szybko czas zobaczysz ;-)

magdalenko ja chetnie poczytam o wysypkach a jak pempuszek odpadl ? bo tym sie stresuje ;-) jak to u amelki bedzie...

mili ( - ) ( - ) mozesz sie przytulic ;-) i na pocieszenie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
pyscek <przytul> współczuje moze bromek tak na ciebie dziala... dasz rade :* wierze w ciebie :*

ktos pisal o bolu jajników sun ? bo moze to na owu jednak pozniej przyszla? bo mnie strasznie na owu ciagloooo

FIFKA GRATULUJE TOBIE I MĘŻOWI Śliczny Konradek A jaka grzywke ma ;-) super ze sie w koncu doczekałas ;-) byłas silna !! i dielna !!

Witam sie i ja nie wyspana jak co noc i do tego robią nam dach w kamienicy i chodza od 3 dni po dachu i musze okno zakrywac bo ciekawscy sa a okazalo sie ze zrrobili wczoraj dziure na strychu w dachu i co nic nie powiedzieli i tak cala noc bylo i dzis naprawiaja... ja pierdykam zastanawiam sie kiedy spadna z tego dachu bo bez zabezpieczenia wszystko robią,,, a i byli od podzielników na kaloryfery moze mi ktos powiedziec czy oni pisza ile zostalo do wykorzystania czy ile zostalo wykorzystane ? bo zeszlym roku mialam 10 a teraz 23 w pokoju wiec sie zdziwilam...
 
Atan to nie ja pisałam o bólu jajników... Ja pisałam, że mnie dzisiaj w nocy tak bolały (.)(.), że aż z bólu się budziłam :-( A jestem już po owu...
 
Atanku z tym rozliczeniem to Ci nie pomogę , bo nie wiem :|
a z tym rodzeniem to fakt że możesz wtedy urodzić :O:D
Zdjęcia oczywiście dodam ale myślę że to będzie dopiero hm... na koniec marca . Termin oddania zdjęć jest miesiąc po plenerze... :p Więc trochę poczekamy :D



Coś czuję ,że Ael teraz *******nie długie kazanie :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uprzedzając kazania wszelkie. Nie chodzi tylko o forum. Odpocznę weekend i zobaczymy może się w poniedziałek stęskniona i z lepszym nastawieniem wam pokażę.

A teraz dziękuję za uwagę :*

Jeśli ktoś będzie miał życzenie to wie jak mnie znaleźć.
 
Do góry