reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ta do pochwową 2 rano i 2 wieczorem teb po 50 mg
mam nadzieje ze dzecku nie zaszkodzi

neciuszka: masz juz biustonosz do karmienia? bo ja sie zastanawiam czy juz kupować czyjeszcze czekać , no i jak będę miała takie małe cysie to ja nic nie wykarmie małego nic mi nie rosną, za to mam w nich takie okruszki akby cukru codziennie je wyjmuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Staraczki.Proszę Was weteranki i to już szcześliwe zafasolkowane o poradę.Staram sie juz ponad rok i bywałam tutaj.
Teraz mam taka sytuację.przedewszystkim zrobiła głupia test w 21 dniu cyklu, nie wiem po co , no ale ok był "negatywny".W 23 dc poszłam zrobić badania : prolaktyny , TSH i Progesteron no i jeszcze biocenoze pochwy.Wyników nie mam jeszcze,ale wczoraj w 25 dc dostałam @, zaczął mnie boleć brzuch no i przyszla,ale juz dzisiaj w 26 dc, wydaje misie ze jest bardzo skapa, jak na mnie.Temperatura mierzona dzisiaj spadła.O co kaman ?? :( Czy powtórzyc test, czy nie ma sensu.Mozę wyniki progesteronu cos mi powiedza jak będzie wysoki??
 
Lamiav to hormon ciążowy na pewno nie zaszkodzi :tak: Taki sam twój organizm prokuruję by ciąże utrzymać. Ja brałam Lutkę to się źle po niej czułam choć biegunki nie zaobserwowałam... jak będziesz u gina to powiedz o tym i poproś o dupka. Ja po nim lepiej się czułam a można te dwa leki zmiennie stosować. Choć dupek jest troszke droższy.


Malami myślę ze to normalna @. Czasem się zdarza jedna taka skąpa... jak chcesz możesz zrobić test, Jedna tu z dziewczyn miała @ a później okazało się ze jest w ciąży!
 
Witajcie po weekendzie!
Pyscku trzymam kciuki
A ja powtorzylam dzis tescik, bo dzisiaj termin @, i wyszly takie tłuściutkie krechy :-D Teraz kolejne dwa dlugie tygodnie wyczekiwania na wizyte u gina :-(

No więc nie ma wątpliwości!!! Gratuluję i mocno całuję!!! :*:*:* spokojnych 8 miesięcy ;*

Jest styczeń, rok 2012 się rozpoczął
Nasza soglam dwie kreski zobaczyła- nie mogła uwierzyć własnym oczom
Teraz kciuki mocno zaciskamy,
niech ta fasolka mooocno trzyma się mamy
Pok tak długo się starała
i od Boga/losu
niespodziankę pod serce dostała
Wszelkie obserwacje, starania trochę olała
Na wieść o ciąży ze szczęścia oszalała
Bella nasza nowa staraczka
pod sercem nosi małego dzieciaczka
Teraz na garść fluidków od niej czekamy
Niech zaczaruje nasze przyszłe mamy


Na nowe fasolki nadal czekamy,
więc do roboty dżentelmeni i damy :biggrin2:

Dalszy wierszyk dalej napiszę i wszystkie zaciążone radośnie opisze,
ale , ale długo czekać na nowe fasolki nie zamierzam !
więc szybko, szybko.. gotowe ? Na start ! Czas już odmierzam ! :biggrin2:


Ktoś jeszczezobaczył II kreski ?

Elegancko! :-) idzie Ci rewelacyjnie :-)


Pyscku przykro mi ale jeszcze nie wszystko stracone... może ginek jutro powie coś więcej :*

Lamia mój maluszek jeszcze jest troszkę żółty po tej nieszczęsnej żółtaczce więc nie wiadomo jak będzie wyglądał jak mu całkiem zejdzie :-p


Dziś ostatni raz była u mnie położna na szczęście |:-p mam już spokój! z małym mamy iść na kontrolę po skończonym 3 tygodniu więc już za tydzień. W połowie tygodnia zaczniemy werandować Bartusia to może jeśli pogoda dopiszę to w przyszłym tygodniu pojedziemy do lekarza wózeczkiem :-)
Małż mój szalony jak małe dziecko pojechał po telewizor, uparł się jak osioł i nie dało mu się przemówić do rozumu! Z jeddnej str się cieszę bo my mamy jeszcze takiego grata wielkiego za czasów komuny ale z drugiej znów jakieś zasrane raty... :baffled:
 
Lamia a nijak. Siedzę i kuję, dziś ostatni egzamin, na szczęścia. Nic mi się nie chce już, caly czas w głową w książkach. oszalec można.
W czwartek pójdę na badania. Co do staran to hmm... jakos marnie w tym miesiącu, ani przytulanek za bardzo, ani liczenia. W ogóle nic.
 
Magdalena no ja czekam na naszego maluszka i się przymierzamy z Krzyśkiem do kupienia nowej wersalki na raty :-D Ja się tam już doczekać nie mogę! :tak:
 
Fifka no my rogówkę też kupujemy alle za gotówkę bo dostaliśmy pieniążki z ubezpieczenia za urodzenie Bartusia i chcemy to na to przeznaczyć bo mamy pożyczoną sofę :-p tylko chcemy pojeździć pooglądać razem więc poczekamy aż Bartuś będzie mógł chodzić na spacery :-p-
 
reklama
Lamia nie mam i narazie nie mam w planach kupić. Kupiłam sobie wczoraj taki hmmm niby bawełniany ale odrobine sztywniejszy niż te takie jak to nazywam babcine ;) bo ja nie umiem w takich chodzić i jest tak wygodny miękki i tak się ramiączka odpina że prztestuję coś takiego na początek. Nie widzę się w cycniku do karmienia, ale jak będzie mus to mus.

coś w ten deseń ale nie dokładnie to DH40 ŚLICZNY BIUSTONOSZ BAWEŁNIANY ROZ 85 c (2060302668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na giełdzie byłam z mężem i znalazłam przypadkiem.
 
Do góry