reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek ja wiem kochana... właśnie najgorsze jest to jak rodzi się w nas ta nadzieja ze to już a tu nagle jakby nam ktoś wiadro zimnej wody na głowę wylał... Tule cię moja droga! Jeśli musisz się wypłakać to płacz... łzy oczyszczają...

Lamiav studiowałam informatykę... ale nie mam tego w małym paluszku...
 
reklama
bo to takie trune że szok, podstawowe komendy juz jakoś opanowałam ale np., zrobić ramkę to w ogóle mi nie chce wyjść, to jest porąbane, i jak dla mnie za skomplikowane :tak:ale robię to raczej dla zabawy więc sie az tak nie przejmuje
 
Lamia kochana piszę i piszę, w weekend mąż mi pomagał ja dyktowałam on pisał to przynajmniej mnie tak kręgosłup nie bolał. Mam obsówkę z pisaniem przez szpital i mnie termin goni. Teraz piszę taką niespodziewajkę maturalną. sobie dziewczę temat i literaturę wybrało że najpierw myślałam że mnie trafi ale się skupiłam i już kończę. Wczoraj skończyłam dla jednej osoby rozdział licencjata i już przelew zrobiła więc tylko patrzeć jak pieniążki na koncie będą i to motywuje. Jak wyślę dziś tą maturalną to też lada dzień będą pieniążki :tak: a dobrze się składa bo hamulce mamy do zrobienia i złożę też do kupy z pisania z dwóch zleceń to sobie w lutym zamówię jakąś paczkę z wyprawkowymi rzeczami za jednym razem więcej po prostu.

Fifka twarda bądź żadnego inne szpitala :D
 
Jest styczeń, rok 2012 się rozpoczął
Nasza soglam dwie kreski zobaczyła- nie mogła uwierzyć własnym oczom
Teraz kciuki mocno zaciskamy,
niech ta fasolka mooocno trzyma się mamy
Pok tak długo się starała
i od Boga/losu
niespodziankę pod serce dostała
Wszelkie obserwacje, starania trochę olała
Na wieść o ciąży ze szczęścia oszalała
Bella nasza nowa staraczka
pod sercem nosi małego dzieciaczka
Teraz na garść fluidków od niej czekamy
Niech zaczaruje nasze przyszłe mamy


Na nowe fasolki nadal czekamy,
więc do roboty dżentelmeni i damy :biggrin2:

Dalszy wierszyk dalej napiszę i wszystkie zaciążone radośnie opisze,
ale , ale długo czekać na nowe fasolki nie zamierzam !
więc szybko, szybko.. gotowe ? Na start ! Czas już odmierzam ! :biggrin2:


Ktoś jeszczezobaczył II kreski ?
 
Jest styczeń, rok 2012 się rozpoczął
Nasza soglam dwie kreski zobaczyła- nie mogła uwierzyć własnym oczom
Teraz kciuki mocno zaciskamy,
niech ta fasolka mooocno trzyma się mamy
Pok tak długo się starała
i od Boga/losu
niespodziankę pod serce dostała
Wszelkie obserwacje, starania trochę olała
Na wieść o ciąży ze szczęścia oszalała
Bella nasza nowa staraczka
pod sercem nosi małego dzieciaczka
Teraz na garść fluidków od niej czekamy
Niech zaczaruje nasze przyszłe mamy


Na nowe fasolki nadal czekamy,
więc do roboty dżentelmeni i damy :biggrin2:

Dalszy wierszyk dalej napiszę i wszystkie zaciążone radośnie opisze,
ale , ale długo czekać na nowe fasolki nie zamierzam !
więc szybko, szybko.. gotowe ? Na start ! Czas już odmierzam ! :biggrin2:


Ktoś jeszczezobaczył II kreski ?

śliczny wierszyk Madziu napisałaś :) masz talent kochanie :D
 
magd.a: o następna zdolna poetka na forum :-)super ci idzie

kobiety która brała dłużej luteine ? bo mam od paru dni biegunkę i sie zastanawiam czy moze od tej luteiny ?a w ogóle czy ona ma jakies skutki uboczne ?
 
Kobity skończyłam ten nieszczęsny ogród. Mam nadzieję że wystarczy bo już nie wiem co napisać więcej.

Magda ślicznie :)

Lamia nie wiem ja brałam Dupka


Do zainteresowanych w pewnej sprawie ponieważ nie chce mi się każdej z osobna pisać. Wieczorem wam wyślę pakiet fotek kompletnego zestawu.
 
reklama
magd.a: o następna zdolna poetka na forum :-)super ci idzie

kobiety która brała dłużej luteine ? bo mam od paru dni biegunkę i sie zastanawiam czy moze od tej luteiny ?a w ogóle czy ona ma jakies skutki uboczne ?
Ja brałam, ale mnie po niej mdliło i głowa mnie bolała.. biegunki nie zauważyłam..a bierzesz tą dopochwową czy pod językowo?
 
Do góry