reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael...a no u mnie caly czas przygotowania do IVF...robie mase badan, moj tez..wszystkie te badania sa takie drogie, ze masakra, wiec robimy je powoli, bo z miesiaca na miesiac coraz gorzej z kasa. dobrze, ze na IVF mamy odlozone. niestety na same badania wyjdzie nas jakies 1700zl a to jest jak dla mnie kupa kasy...
narazie wychodzi wzystko ok, tylko cos TSH (tarczyca) podwyzszona, bo 3,8...ale bylam u endo-gin, zrobila mi usg i zadnych zmian nie ma, mysle, ze dostane jakis euthyrox i bedzie dobrze, dzis tez ide odebrac kolejne wyniki i tak w kolko...nie wiem czy sie wyrobimy na luty, ale jak nie luty to pozniej i tez nic sie nie stanie.
napisalam jeszcze do siostr dominikanek, nie wiem czy wiesz, ze patronem kobiet nieplodnych jest sw.dominik, one przyslaly mi taka tasiemke i modlitwe. nie wiem czy to cos pomoze ale na pewno nie zaszkodzi w cos trzeba wierzyc...
a jak ty mamuska?

Słyszałam o tych siostrach. Ponoć ta tasiemka i modlitwa pomagają, bo czytałam pełno historii kobiet które miały tą tasiemkę i modlitwę.
A tsh górna granica to 4,2 czyli Twój wynik jest troszkę zawyżony od przeciętnego wyniku, ale w 2 tygodnie euthyroxem o dawce 25 spokojnie zbijesz tsh do minimum 2,5.
W każdym razie strasznie życzę Ci by się w końcu udała wam fasola. Może zanim dojdzie do IVF to organizm spłata Ci fasolkę, oby :-)
A u mnie dobrze dziękuję, młody rośnie zdrowo. Charakter to on ma, teraz próbuje zasnąć to wyrywa sobie smoka, potem jest ryk bo nie ma smoka a jak już zaśnie to mendzinka moja się uśmiecha przez sen :-)

A dlaczego mi zniknęła możliwość podziękowań??? Więc tu Ael dziękuję za tańce i zaklinańce :-)

U mnie działają podziękowania, ale wkurza mnie bo po nocnym odświeżaniu skryptu forumowego, nie mogę przesunąć paska po prawej stronie i nie widzę, jak są jakieś pw albo podziękowania, po prostu nie wyświetla mi....ehh normalnie komplikują życie...

Ael, Dziękuję, ale ja dopiero jakby w 5 tyg jestem, więc myślisz że dla tej małej glizdki też nie szkodzi??

Ta glizdka jeszcze malutka jest. Nawet jakbyś była w 30 tygodniu ciąży to i tak dziecku by "zwisała i powiewała" Twoja czkawka. Po to dziecko chroni worek owodniowy. Dla niego to podskoki lekkie. 5 tydzień to jeszcze bardzo młoda ciąża.



Fifka nie mów do mnie czarownica, smutno mi teraz....:/
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Ci Bardzo Ael,Dobra Kobieto. Wiem, wiem młodzinka i nie wiadomo jak się potoczy i czy się dotoczy... moja siostra cioteczna od strony mamy poroniła ostatnio, więc martwię się już o wszystko.
 
Milia weteranka w porodach chyba :-D już 3 porody w jednej ciaży... a jeszcze co-najmniej jeden mnie czeka :-) nieźle się czuję... brzuch boli ale zaczynam się przyzwyczajać po tylu godzinach.


Ael oj tam smutno... ta czarownica to tak pieszczotliwie :* i w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Jak wolisz to zamiast czarownicy będziesz forumową wróżką :-D
 
Dziękuję Ci Bardzo Ael,Dobra Kobieto. Wiem, wiem młodzinka i nie wiadomo jak się potoczy i czy się dotoczy... moja siostra cioteczna od strony mamy poroniła ostatnio, więc martwię się już o wszystko.

To przestań się martwić. Owszem szkoda, że siostra cioteczna poroniła, ale teraz Ty masz w sobie fasolinkę i Ty musisz zadbać o was oboje. Nie martw się tak na zapas bo tym bardziej będzie gorzej dla dziecka jak mama będzie się tak denerwować. Wyluzuj, będziesz mamusią za 9 miesięcy :-)


Fifcia to zamiast tej czarownicy to wolę czarodziejkę :-p najlepiej z księżyca!!!! XD XD XD
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny no zero litości :p

Ael
a którą chcesz być? pewnie Rei????? :cool:

mila ja tęskniłam :)

Fifka musisz do mnie się wybrać jak cię po ruinach przegonię to moment urodzisz :-D


po pierwsze Kobity zmotywujcie mnie do pracy bo mi się żywcem nie chce
po drugie sierotka się ubrudziła kiślem :eek:
a po trzecie to ja się dziś o własne nogi potykam :eek:
a po czwarte to się stęskniłam za wami ooooooo
 
Do góry