reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
tak co do @ nic mi nie mówił i nic nie dał na wywołanie ... mam tylko prolaktyne zrobić i iść do niego w tedy będzie mógł mi co kolewiek powiedzieć i dać ... no nie dziwie się bo pierwszy raz byłam u niego i musi poznać mój organizm :-p
 
No to super! W takim razie czekam na wyniki i zaciskam kciuki za teścik :tak:


Dziewczyny widziałyście to? Niezłe :-D

29228b5e801527a65aca264d9b028345.jpg
 
a no testowałam :p no niestety I gruba krecha .. więc nie ma się czym chwalić, ale wiem że za wcześnie zrobiłam temp idzie bardzo ładnie w góręwięc jak się tak utrzyma powtórkę robię w następnym tyg (wtorek/środa) ... ateraz uciekam będę kochane wieczorkiem dziękuję za kciuki :D ale przydadzą się jeszcze na wizycie:D
to tak dał mi skierowanie na prolaktynę bo tą co robiłam w lipcu to dawno i jak zrobię mam do niego się udać, zbadał mnie pobrał cytologię, pogadał i tyle ... we wtorek lecę zrobić sobie badanie a w czwartek na kolejną wizytę bo już się zapisałam :-) więc powiem szczerze niczego się nie dowiedziałam czy dobrze czy źle ze mną eh...
Dziękuję za kciukasy :*:*


Kochana to maszeruj na badania... a później znów do gin... Musi być dobrze... a po drugie tak jak napisałaś, może w przyszłym tyg. test pokaże II kreseczki :-)


Fifka
bardzo ładny ten Twój brzuszek... no ale widzę, że Konradek nadal nie chcę wyjść... :-)
 
Łoooooooo Pyscek wróciła :] no to wiesz że nic nie wiesz :-p

Matkoboskoczestochosko prawie zapomniałam o imieninach brata mego :no:

A jaka dumna jestem jak paw hehe, napisałam kawałek tekstu i zrobiłam schemat :cool:
 
Neciuszka no mój braciszek ma jutro imieninki, a mąż w sobotę... Możesz mi jutro o imieninkach brata przypomnieć, gdyż też mogę zapomnieć??? :-D
 
Moja mama dzwoniła i się ciągle dopytuję czy będzie mogła już świętować dzień babci :-D śmieszna kobieta :-p

Netka też jestem z ciebie dumna!!! :*
 
reklama
i ja się pochwale pomiarami mojego maleństwa na 24 tc
waga 595g +-87 - 23w 2d
BPD 5,87 cm 24w 0d (wymiar dwu ciemieniowy)
HC 21,08 cm 23w 4d (obwód głowy)
AC 18,58 cm 23w 3d (obwód brzuszka)
FL 4,13 cm 23w 3d (długość kości udowej)
Cereb 2,76 cm 24w 3d (nie mam pojęcia co to jest)

lekarz był bardzo zadowolony bo serducho, móżdżek, nereczki rozwinięte na 24 tc i więcej, a rozmiar i waga na 0,5 tygodnia mniej i niech tak zostanie :-)
 
Do góry