reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

I to spojrzenie Twojego Dziabąga też dodaje skrzydeł ...:-)

NIeciuszko ja Cię nie zmotywuję, gdyż udaję się zlec na kanapie i odpoczywać, odpoczywać i aaaaaaa, dobranoc.
 
reklama
Dziewczyny no zero litości :p

Ael
a którą chcesz być? pewnie Rei????? :cool:


po pierwsze Kobity zmotywujcie mnie do pracy bo mi się żywcem nie chce
po drugie sierotka się ubrudziła kiślem :eek:
a po trzecie to ja się dziś o własne nogi potykam :eek:
a po czwarte to się stęskniłam za wami ooooooo

Nie no, ja chcę być Usagi! I się kochać w zamaskowanym dżentelmenu

Motywuje Cię....no ale kopa nie poczujesz :p
Oj sierotko, jakżeś się ubrudziła? Może śliniaczek Wiktora Ci pożyczę :-D?
Sierotko nie dość, że nakarmiłam bluzkę kisielem, to nogi chcesz połamać? Oj!
JA SIĘ BAAARDZO STĘSKNIŁAM!!

I to spojrzenie Twojego Dziabąga też dodaje skrzydeł ...:-)
.

Ale dziabąga nie oddam....no chyba, że na tygodniową opiekę, to chętnie XD hih



AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
DZIEWCZYNY JA WCZORAJ DOSTAŁAM ZAWAŁU SERCA PRZEZ PAWŁA!!!!!!!!
 
AAAAAAAAAA Taxido ci się zachciewa :p

Ano sierotka poprosi jak się Wiktorek zechce podzielić śliniaczkiem, bo ja jeszcze żadnego nie mam.

Cóż ci Paweł zrobił?? A może czegoś nie zrobił? sa sa sa
 
Netka haha dobry pomysł :-D od razu będzie okazja do spotkania :-) A tak serio, to spacer spacerem ale nie chce przegiąć zeby sobie czy małemu krzywdy nie zrobić...
 
Hahahaha to faktycznie bym urodziła :-D obym się tylko nie zabiła w tym śniegu... :-p


Boże ja od tego napinania sie brzuch zaraz wybuchnę... :szok: noż podczas skurczu to mogłabym brzuchem zabić... mięśnie są tak zmęczone że aż normalnie nabawiłam się zakwasów... :no: cały brzuch mnie boli...


Nospa nie pomaga nic a nic, ale łykam bo podobno pomaga w rozwarciu jakby co...
 
reklama
to tak dał mi skierowanie na prolaktynę bo tą co robiłam w lipcu to dawno i jak zrobię mam do niego się udać, zbadał mnie pobrał cytologię, pogadał i tyle ... we wtorek lecę zrobić sobie badanie a w czwartek na kolejną wizytę bo już się zapisałam :-) więc powiem szczerze niczego się nie dowiedziałam czy dobrze czy źle ze mną eh...
Dziękuję za kciukasy :*:*
 
Do góry