reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael bo toć to ładna data :-p może być wcześniej, oby nie później bo mamusia już ma wykupiony bilet na 9 II a ja muszę wrócić do domu ze szpitala i się ogranąć :-) zaklinaj

Fasola zazdroszczą Ci i tyle, a u Ciebie to tez pewnie i hormonek jakiś skoczył. Ja też na zdawało by sie neutralne komentarze reagowałam złością, ale mamy do tego prawo!

Milia tak jak napisałam Ael to ładna data w tym roku :). A i jakoś chciałabym, żeby mała była lutówką niż ze stycznia, ale nie pytaj ciężarnej dlaczego :).
A ja im bliżej porodu tym lepiej się czuję, minęly mi bóle i uciski i nawet brzuch nie jest ciężki hmm może zostanę w tym stanie do przyszłego roku :). Tylko wieczorami i w nocy brzuch mnie boli jak na @, ale bez przerwy więc to raczej nie są skurcze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magdba niestety nie mam bo nie mam nigdy z nią problemu szybko przychodzi i jeszcze szybciej mija. ;-) A wy ile się już staracie o dzidziusia.? Czy już może macie tą swoją wymarzoną fasolinkę.?

idę ogarnąć trochę kuchnię będę niebawem ;-)
 
Ostatnia edycja:
. Masz możę jakiś pomysł na czkawkę??

Maleństwo na początku ciąży mało odczuwa jeszcze ruchy mamusi w tym czkawkę, więc nim maleństwu się nie dzieje. Jeśli się martwisz, weź poduszkę, przyciśnij lekko du brzucha i lekko się skul, to też metoda na kichanie. A tak to spróbuj łyżkę cukru popite wodą. Powietrza nie wstrzymuj.
Spróbuj też głęboko oddychać.

Ael...Wiktor jest prze-cu-do-wny! jak patrze na te jego piekne wielkie ciemne oczy to az mam ochote sciskac tulic i calowac...pozdrow malego od ciotki :*

a tak w ogole TESKNILY!!!???? bo jak nie to pupki wystawiac na kopa :p

Pozdrowię, wytulę i wycałuję od Cioci Milii :-)
Ja tęskniłam, nawet ostatnio myślałam o Tobie, co tam się dzieje u Ciebie.

Ael bo toć to ładna data :-p może być wcześniej, oby nie później bo mamusia już ma wykupiony bilet na 9 II a ja muszę wrócić do domu ze szpitala i się ogranąć :-) zaklinaj

To czekaj idę rozpalać ognisko na podwórku i będę jak wariatka tańczyć po indiańsku wokół i zaklinać by się Amelcia urodziła 2 lutego!!!!
 
Donia...no to ciesze sie niesamowicie, ze tak w miare lekko przechodzisz poki co ten okres. bo to jednak chyba juz zaczyna byc ten okres, gdzie kobieta czuje rozne bole, dyskomfort. jejku to juz tak niedlugo...boisz sie juz troche?
co do daty to nie pytam o nic wiecej, wiem, ze jak mamusia sobie wymysli to tak ma byc i koniec. swoja droga ten moj M calkiem fajna jest, wiec data jak najbardziej dobra:-)
buziaki w brzuszek:*

Ael...a no u mnie caly czas przygotowania do IVF...robie mase badan, moj tez..wszystkie te badania sa takie drogie, ze masakra, wiec robimy je powoli, bo z miesiaca na miesiac coraz gorzej z kasa. dobrze, ze na IVF mamy odlozone. niestety na same badania wyjdzie nas jakies 1700zl a to jest jak dla mnie kupa kasy...
narazie wychodzi wzystko ok, tylko cos TSH (tarczyca) podwyzszona, bo 3,8...ale bylam u endo-gin, zrobila mi usg i zadnych zmian nie ma, mysle, ze dostane jakis euthyrox i bedzie dobrze, dzis tez ide odebrac kolejne wyniki i tak w kolko...nie wiem czy sie wyrobimy na luty, ale jak nie luty to pozniej i tez nic sie nie stanie.
napisalam jeszcze do siostr dominikanek, nie wiem czy wiesz, ze patronem kobiet nieplodnych jest sw.dominik, one przyslaly mi taka tasiemke i modlitwe. nie wiem czy to cos pomoze ale na pewno nie zaszkodzi w cos trzeba wierzyc...
a jak ty mamuska?
 
Ostatnia edycja:
a co ma czkawka do II :szok:
no ludzie to sobie potrafią problemy wynajdować :-)

A dlaczego mi zniknęła możliwość podziękowań??? Więc tu Ael dziękuję za tańce i zaklinańce :-)

Milia nie boję się porodu, nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że to zabieg medyczny, będzie bolało ale przejdzie. Bardziej boję się całego zamieszania z małą już w domu.
Płaczu, bałaganu, i rozstroju hormonalnego :szok:
 
Ostatnia edycja:
Ael, Dziękuję, ale ja dopiero jakby w 5 tyg jestem, więc myślisz że dla tej małej glizdki też nie szkodzi??

Dziękuję Klari:-).

Donia, a wiesz że jak już się uda to taka mało wiedząca ciężarówka potrafi sobie wbić do łba, że wszystko jej szkodzi (np. taka ja) , że długotrwała czkawka to tfu tfu poronienie i takie paskudne sprawy ..... , ale cieszy mnie, że nic to BARDZO WAM DZIĘKUJĘ, W NECIE TEŻ GUCIO O CZKAWCE MATKI, NIE PŁODU....


DZIĘKUJĘ, już jestyem spokojniejsza cmok, cmok
 
Ostatnia edycja:
klari: normalnie smażysz naleśniki,
a farsz:
-pierś w małą kostkę podsmażyć z przyprawami jakimi lubisz ja przeważnie robie z przyprawa kebab-gyros
- pieczrki poddusić, jak lekko przestygnie to wymieszać z piersia i startym śołtym serem, kłaść na naleśnik i zawijakć w takie kwadraty zeby wyszły. Podsmażasz , moj maz lubi w panierace, ale ja nie lubie wiec na wolnym ogniu podsmaż jak lubisz .
sos:
ja kroję świeżego ogórka (jak nie masz to kiedys robiłam z korniszonym i tez dobre)w kostkę , dodaję śmietany, jogurtu jak mam toi łyzkę majonezu, 2-3 ząbki czosnku, sól pieprz i gotowe, mniam smacznego :-D

donia:
ja mam nadzieję ze moja urodzi sie juz w znaku byka :-) bo nie chce zeby była baranem hehehe

magdaba: to ty w ciąży ,, kurde gdzieś przegapiłam, to ja ci jeszcze nie gratulowałam, GRATULACJE kochana i obys gładko przeszła 9 mcy
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja po spacerze, zjedliśmy sobie też na mieście i powiem wam ze ledwo żyję... słabo mi... czuję się jakbym młotkiem w łeb ktoś mnie trzasną. Skurcze jakie były tak są... jakieś nieregularne... więc dalej bez sensu... Posiedzę troszkę i zaraz się zdrzemnę...


Donia poczekaj... ja mam przez Ael na jutro poród zaklęty... zobaczymy czy nasza czarownica ma rację :-D


Hahahaha Ael ale mnie rozbawiłaś tym tańczeniem wokół ogniska :-D
 
Do góry