reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael a ja na kiedy??? kiedy???


A u mnie leje, buuuu, miałam jechać do Brico ale szkoda mi siebie i wegetuję w chałupinie. Swoją drogą nie wiem Ael jak Ty wytrzymałaś więzienie w domu przez 9 m-cy, Ty prawie nie wychodziłaś, prawda?

Oj, myślę, że przeniesiesz parę dni po terminie, ale nie za długo :-)
A jak wytrzymałam? Cóż, jako że ze mnie leniwiec kanapowy źle nie było. Chociaż czasem tęskniłam za długimi spacerami z Pawłem i z aparatem w ręku. Więc jak poszły mi mdłości koło 13 tygodnia to byłam rozanielona gdy wiosna się świetnie budziła a ja mogłam pobyczyć się nad naszymi stawami.
A tak jak mnie mdliło cóż, wtedy mi się żyć odechciewało, ale sporo spałam :-D

hej :)
Wróciłam od babci już wyszykowana na wizytę, lekko zestresowana ... oj co mi powie... Ojj .... zaczynam panikować ... tylko spokój mnie uratuj ... oddychać ...

O której masz tą wizytę? O której mogę Cię smsami męczyć? Ale jak wyjdziesz od lekarza to dasz mi znać co powiedział? PRooooooooszę!

Ja jak się pozbieram psychicznie to swój wstawię jak zwykle na koniec miesiąca.

Czemu pod koniec miesiąca? Jak chcesz się pozbierać psychicznie wrzuć zdjęcie brzucholka a ja się nad pozachwycam (ale szczerze nie udawanie) to od razu Ci się humor poprawi :-)
 
Dzień dobry :-)
Ostatnio nie mam czasu, żeby tu zaglądać i was nadrabiać ale staram się was podczytywać i być na bieżąco ale i to kiepsko idzie :zawstydzona/y:.
Sil czekam na zdjęcia twojej piękności :tak:
Fifka coś ten Twój mały mężczyzna nie zdecydowany ;-) Łooo jaki brzuszek :-)
Ael ja też chcę jakąś wróżbę.!! ;-)
Lamiav ach te wasze brzuszki... :-)

A ja już po obiadku dziś były naleśniki :-). A zaraz biorę się za sprzątanie..
 
Ael na koniec miesiąca bo u mnie koniec miesiąca ciązy, to dokładnie koniec każdego miesiąca. A ja zdjęcia robię na koniec miesiąca, nie chcę się dobijać moim wyglądem. Niestety coraz więcej niemiłych komentarzy słysze i mam już po dziurki w nosie wszystkiego. Najchętniej zamknęła bym się w ciemnej szafie i tam przesiedziała do maja :-(
 
Pyscek A to już testowałaś.? I co? i co? bo ja nie w temacie trochę

a no testowałam :p no niestety I gruba krecha .. więc nie ma się czym chwalić, ale wiem że za wcześnie zrobiłam temp idzie bardzo ładnie w góręwięc jak się tak utrzyma powtórkę robię w następnym tyg (wtorek/środa) ... ateraz uciekam będę kochane wieczorkiem dziękuję za kciuki :D ale przydadzą się jeszcze na wizycie:D
 
Lamia, Fifka brzucholki śliczniusie!!! :*

Ael teraz dopiero wiem co czułaś jak po porodzie oglądałaś nasze brzuszki i marudziłaś, że Ci smutno, ze nie masz już swojego... ja teraz czuję się tak samo! Normalnie łezka mi się w oku zakręciła jak spojrzałam na brzuszek Lami i Fifki... :-( co prawda mam swojego szkraba przy sobie ale mimo wszystko

Pyscku trzymam również mocno kciuki :*
 
Ael kochanie mam na 16.30 ale tak dokładnie nie wiem o której wyjdę ... ale dam znać :)

No ja myślę, że dasz znać :p Czekam z niecierpliwością :-D

Ael ja też chcę jakąś wróżbę.!! ;-)

Jak coś pójdzie to napiszę, ale nie obiecuję :-)

Ael na koniec miesiąca bo u mnie koniec miesiąca ciązy, to dokładnie koniec każdego miesiąca. A ja zdjęcia robię na koniec miesiąca, nie chcę się dobijać moim wyglądem. Niestety coraz więcej niemiłych komentarzy słysze i mam już po dziurki w nosie wszystkiego. Najchętniej zamknęła bym się w ciemnej szafie i tam przesiedziała do maja :-(

Jakie komentarze? Co Ty gadasz? Powiedz którzy pójdę obić mordy tak przynajmniej nie będę się wyżywać na Pawle.
Kochana olej te komentarze, to są ludzie którzy Ci zazdroszczą, że nosisz w sobie taki cud! Nie dobijaj się swoim wyglądem bo nie ma czym się dobijać. Masz cudny brzuszek, który pięknie na zdjęciach wychodzi. I ja zawsze będę Ci tak pisać, że masz przeeecudny brzusio! I tak masz myśleć. :*

Ael teraz dopiero wiem co czułaś jak po porodzie oglądałaś nasze brzuszki i marudziłaś, że Ci smutno, ze nie masz już swojego... ja teraz czuję się tak samo! Normalnie łezka mi się w oku zakręciła jak spojrzałam na brzuszek Lami i Fifki... :-( co prawda mam swojego szkraba przy sobie ale mimo wszystko

A widzisz, a tak marudziłyście na mnie. A teraz haa! A nie mówiłam :-p
 
reklama
Do góry