reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

She już nie po raz pierwszy było mówione ,że objawy na fasolkę i na @ są podobne :-) więc nie ma się co nakręcać, nastawiać na fasolkę :-) lepiej się miło zaskoczyć prawda?
 
reklama
a tak wogole to powiedzci mi czy badania tarczycy, progesteronu i prolaktyny to można zrobić w każdym dniu cyku czy może lepiej w jakiejś konkretnej fazie?

O ile mi wiadomo chyba w konkretnym dniu, jakoś na początku cyklu, mogę się mylić. Lepiej skonsultować to z ginekologiem, on powinien dobrze Ci wytłumaczyć co i jak.
 
Ale na początku w sensie przed owu czy całkiem na początku? w poniedziałek bede miec 9 dc myslicie, że wtedy będzie jeszcze dobrze? do gin mogłabym iść dopiro we wtorek wiec później badania dopiero w czwartek, tak wiec obawiam sie, że będzie to troche za późno.

teraz te bóle mnie niepokoją... opuchniete jajniki hehe
 
Ale na początku w sensie przed owu czy całkiem na początku? w poniedziałek bede miec 9 dc myslicie, że wtedy będzie jeszcze dobrze? do gin mogłabym iść dopiro we wtorek wiec później badania dopiero w czwartek, tak wiec obawiam sie, że będzie to troche za późno.

teraz te bóle mnie niepokoją... opuchniete jajniki hehe

Chyba przed owu. Któraś z dziewczyn tutaj ostatnio robiła badania, robiła je na pewno przed owu, ale dosyć wcześnie w cyklu. Aaa Pyscek robiła badania bo jej normy podawałam. Jej trzeba pytać. A 9dc to chyba już za późno.
 
A ja nie mam pojecia kiedy jakie badania :( Ale jak w tym cyklu nic nie wyszlo to po @ mam wizyte u lekarza wiec juz komplecik skierowan zbiore :)
 
Dziewczyny, ja mam kota, zawsze miałam, toxo nie mam. Zresztą, toxo można załapać też od niemytego mięsa i warzyw. Owszem, profilaktyka, ale bez paranoi :)

A co do zabiegu SPA, bardzo się opłaca, ale nie wiem, czy kawitacyjny można w ciąży, bo wiem, że są przeciwwskazania. Trzeba zapytać kosmetyczkę.
 
reklama
ech czyli pewnie w następnym cyklu dopiero... szkoda

chociaż może w tym uda się zafasolkować i nie trzeba będzie robić badań :)

tzn trzeba bedzie ale juz pod innym kątem :)
 
Do góry