reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny ja Wam powiem, że 11 tys to jakaś paranoja. Owszem jak kogoś stać to proszę bardzo no ale... Ja mimo tego, że jeszcze w ciąży nie jestem to już dawno myślałam o wózku, łóżeczku itd. Może niepotrzebnie ale co mi tam... Z P. stwierdziliśmy, że jak już się w końcu uda to chyba kupimy wózek używany. Moja koleżanka kupiła jakiś tam wózek za prawie 1000zł i mówi teraz(po roku) że ona musi kupić spacerówkę bo ten to za duży, mało wygodny i chce go sprzedać za 400 zł. I ja na takie coś to się piszę chętnie, jakbym miała dla kogo to już bym kupiła.
Łóżeczko z tymi bajerami można kupić już za 300 nowe, leżaczki-bujaczki, karuzele itp to też parę złoty ale można znaleźć używane też za parę groszy. Do tego wiadomo kosmetyki, pieluchy no fakt tu trzeba pare stówek w sklepie zostawić ale włąśnie ta moja kumpela kupuje przez internet z takiej stronki np. 4 paczki pieluch za 130 zł do tego gratis chusteczki i jeszcze jakieś kosmetyki i kurier gratis.
Ciążowe ciuchy, leki wiadomo, że tanie nie są. Leki kupić musisz bo jak inaczej ale z ciuchami typowo ciążowymi to się nie zgodzę. Spodnie ok bo to z golfami itp ale bluzki, koszulki niekoniecznie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja mama kupiła wózek używany tylko 2 razy za 400zł nie zniszczony nawet na kołach był jeszcze kolce czysty itd świetny jest

Moja mama urodziła więc ja dostane ciuszki i inne rzeczy od mamy kupie tez coś ale tak to od mamy bo n mama ma body w którym Robert mój brat był 2 razy a dała za nie prawie 30zł więc wiecie
 
O właśnie a ciuszki też można kupić nie tak drogo. Ja czasem zaglądam do takiego sklepu, Textil Market chyba się on nazywa, i tam spojrzałam na takie małe rzeczy. Śpioszki można już od 7 zł kupić(oczywiście czysto bawełniane) body z długim rękawem były po 12 a z krótkim po 11(no 10.99)
Poza tym widziałam,że niektóre mamy na tablicy się ogłaszają, że jakiś tam pakiecik ciuszków za 30 zł.

Ja na pomoc rodziców niestety nie mogę liczyć, nie dlatego, że kasy nie mają ale dlatego że już i koniec. Po cichutku mogę liczyć na jakąś pomoc ale jak powiedzenie mówi.."umiesz liczyć..." dlatego mieneralna i wszystkie ciężaróweczki trzeba się cieszyć że ktoś daje
No a jeśli chodzi o rodziców P. to szkoda gadać, w życiu nawet złotówki więc...
 
Ostatnia edycja:
moja mama kupiła za 60zł wór ciuchów i 4 świetne kombinezony na zime ale naprawde wyglądaja rewelcacyjnie sa ciepłe dobrze zapięcia itd super poprostu


fifka: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
mineralna no więc moim zdaniem jak sie chce to można wyposażyć maluszka za naprawdę nieduże pieniądza. Bo wiadomo, że potem koszta są no ale nie na początek kilkanaście tysięcy.
 
Witam :)
Ale u nas na śląsku leje.. Masakraaa !! Ale z jednej strony dobrze przynajmniej nie muszę ogrodu podlewać :D:D
Fifka trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&. Będzie dobrze !!;-)
Mineralna za Ciebie również kciukory zaciśnięte żeby wszystko było ok i żebyś do domku wróciła :):)
 
reklama
mineralna no więc moim zdaniem jak sie chce to można wyposażyć maluszka za naprawdę nieduże pieniądza. Bo wiadomo, że potem koszta są no ale nie na początek kilkanaście tysięcy.

dokładnie szkoda kasy a dziecko raz dwa rośnie

Witam :)
Ale u nas na śląsku leje.. Masakraaa !! Ale z jednej strony dobrze przynajmniej nie muszę ogrodu podlewać :D:D
Fifka trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&. Będzie dobrze !!;-)
Mineralna za Ciebie również kciukory zaciśnięte żeby wszystko było ok i żebyś do domku wróciła :):)


Dziękuje :) Leje masakrycznie
 
Do góry