reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam was kochane widze że u was wszystko dobrze szczęsliwe przyszłe mamusie :)
zazdroszcze ja to mam same zmartwienia niestety szpital szpital i jeszcze raz szpital :(
 
reklama
Witam was kochane widze że u was wszystko dobrze szczęsliwe przyszłe mamusie :)
zazdroszcze ja to mam same zmartwienia niestety szpital szpital i jeszcze raz szpital :(

A co się stało kochana?? bo możliwe, ze zgubiłam wątek :sorry:

Temperatur 37,2 więc wysoka. Tylko mimo nospy forte brzuch mnie boli, czuje taki nieprzyjemny ucisk... praktycznie nudności nie mam mimo, że wzięłam leki a to zawsze pogarszało... Moja mama mówi że jeśli mały żyje pewnie mnie do szpitala położą, więc żebym się spakowała tak pobieżnie...

Zagadzam się z Twoją mamą... spakuj się i cierpliwie czekaj do tej 14... MUSI BYĆ DOBRZE... tule mocno :-)
 
dzieki Lily za wsparcie i słowa otuchy:)
trzymam się dzielnie i mysle pozytywnie,chociaz juz dzisiaj wiem ze starac się nie bedziemy a raczej bede liczyc na wpadkę ale to za jakis czas bo musze porobic badania itd
Aktualnie sama się oczyszczam i mam nadzieje ze nie bede musiała isc do szpitala na czyszczenie:(
Tak wiec dzieki wielkie za kibicowanie mi i mam nadzieje ze wykorzystam to przy kolejnej juz 3 ciązy z pozytywnym skutkiem....:):)
A jesli jest trochę prawdy w powiedzeniu,że dzieci nie odchodzą tylko wybierają inny termin na przyjscie to moze moje 2 aniołki przyjda jednoczesnie w kolejnej ciązy:):)

Lily trzymam zatem kciuki i za Ciebie żeby nadal było wszystko w porządku do końca ciązy i zebys juz za niedługo tuliła swego szkraba:):)
 
Ciągle w szpitalu jestem co chwile coś się dzieje coś nie tak mam , krwawienia nie wiadomo skąd na usg nic nie widać żadnych krwiaków a ze mnie lecie


a co jest nie tak ? lillydelux


 
Lekarz mówi że z dzieckiem wszystko ok rozwija sie prawidłowo generalnie jak jest krwawienie widać zebraną krew na usg czy coś a u mnie nic
 
no to dobrze:) może jakies naczyńska wokól pochwy ci pekają i trochę krwawisz albo się podrażniasz:) pewnie wiele jest przyczyn ale fakt ze nieprzyjmenie jest ciągle lądowac w szpitalu i lezec na tych obserwacjach bo nie dosc ze stres to samo leżenie w szpitalu juz jest denerwujące.
Współczuje zatem i trzymam kciuki zeby w koncu się wszystko uspokoiło i bys mogła cieszyc się ciążą a ne tylko martwic:)
 
reklama
Nie mamy pojęcia skąd to się bierze . Szpital tragedia niedość że na śniadanie 2 kromki z kosteczka masła na obiad jakieś zupu bez smaku zimne na kolacja kroma chleba z masłem i wędlinka no wybacz. mój mi dziennie przywozi obiady bułki nawet tego ich jedzenia nie jem to patrzą na mnie jak na nienormalną boże napewno tu nie będę rodzic
 
Do góry