reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atan, Lovka, Simiriel dzięki za miłe przyjęcie :-)

Naprawdę uważacie, żeby odpuścić badania typu np. na toksoplazmozę?
Bo tak w sumie mogłabym je machnąć razem z grupą krwi, glukozą...

Ale najpierw to ja się do lekarza udam, a on niech już wymyśla, co, gdzie i jak ;-)
 
reklama
Kolorowa, edytuj, nie pisz posta pod postem. Jak będziesz już w ciąży to toxo i glukoza jest w pakiecie badań. Ja bym w ogóle badania odpuściła, prócz ginekologicznego i cytologii. Bo potem i tak musisz powtórzyć.
 
Simiriel, yyy, no dobra, dalej nie kumam... coś takiego??

źle, źle, źle ale cóż...

Pisało tu wcześniej o toksoplazmozie i glukozie, ale się skasowało... :-D
 
Ostatnia edycja:
Pod każdą wypowiedzią Twoją masz Dodaj na bloga Edytuj, Cytuj i obrazek do multicytowania I jak Ci się coś przypomni, to klikasz w edytuj, pojawia się na nowo okienko i dopisujesz :) modki się nie czepiają, jak zobaczą :)
 
Kolorowa z niektórymi badaniami się nie zapędzaj teraz. One ważne będą w ciąży dopiero.

Co do edycji postów, pod swoimi postami masz taki pasek narzędzi "Dodaj na bloga", "Edytuj" (to narzędzie Ci będzie potrzebne), "Odpowiedz", "Cytuj" etc.
Tam sobie klikasz w edycję i Twój poprzedni zapisany post otwiera się w polu edycji, tam dodajesz zapomniany tekst, tak by nie były posty po sobie jednego użytkownika. Będzie bardziej przejrzyście :-)
 
Kolorowa, nie bardzo rozumiem co znaczy "tak" i jak ma być dobrze, a jak mniej dobrze :p

Każcie mi wziąć się za siebie, bo mamy jechać do banku popytać o dopłaty do kolektorów, a potem na zakupy, a tak mi się nie chce tyłka ruszyć, że szoooooooook. A owoca bym zjadła, tylko nie wiem jakiego, więc pojechać by wartało....
 
reklama
Każcie mi wziąć się za siebie, bo mamy jechać do banku popytać o dopłaty do kolektorów, a potem na zakupy, a tak mi się nie chce tyłka ruszyć, że szoooooooook. A owoca bym zjadła, tylko nie wiem jakiego, więc pojechać by wartało....

Znowu mam krzyczeć? Przecież przylepicie mi zaraz łatkę krzykaczki i pierwszej zastraszającej na forum... :p
Może tak jak pojedziesz do banku dostaniesz ode mnie kilka nektarynek bo mam :-D

Co do tych moich postów, to poprzedni napisałam klikając odpowiedz pod wypowiedzią Aelreda - zresztą nieważne ;-)

Tak można, ale mimo tego klikając w odpowiedź pod danym postem to i tak i tak po zatwierdzeniu i ponownej odpowiedzi, napiszą się dwa posty.
No ale widzę, że skumałaś jak to jest z tą edycją i jest git :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry