reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dobry ja wslalam 30 minut temu umylam zabki i glowke i siebie a teraz zajadalm pierogi z miesem i marcheweczka ;-) maz mi zrobil a ja ogolnie spiaca ze hej cos widze ze dzidia lubi dlugo spac ;-) nie moge sie docyrtolic tak mi si espac chce ... ahhh a do tego cos mnie kolano boli zle spalam ;-(

malutka spokojnie nie wymyslaj jak by te objawy byly z 2 dni przed terminem to moze na moim wykresie masz pokazane jakie i kiedy mialam jakies objawy ;-) SkarbMamy - atan

ael ty to masz wspaniale historie ;-) a pita super wyglada tez chce ;-) wymienie za moje pi8erogi ;-)
 
reklama
Fifka cieplutkie mleko, najlepiej z kakao i do spania od razu do wypicia. Parę razy mi to pomogło, ale potem przestałam pić bo odrzucało mnie od mleka.
Się nie wkurzaj, że cały dzień do dupy, niestety tak czasem w ciąży bywa. Ja przesiedzę i przeleżę 80 % mojej ciąży bo inaczej się nie da. Nie marudzę, bo co zrobię. Mamy znowu problem z łazienką, bo wyszedł koszt kafelek 1,5 tysiaka, a ekipę mamy już od dziś na wyłączność...dżisyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyys CURWAA!


Atan a z czym pierogi, bo chętnie bym ruskie zjadła :-D
 
niestety z miesem i widzisz jak je jem ze 3 zjadlam i uznalam ze mieso w pierogach mi nie smakuje tez wryyyyy

za 20 minut ide do pracy bede wieczorkiem
trzymajcie sie kochane :-*
 
Ostatnia edycja:
Mmm pierożki pychota :-) ja wcinam tatara z polędwicy... wiem surowe mięsko, ale jakos tak miałam ochotę... :-p

Fifcia trzymaj się z tą zgagą... ja zawsze suchy chlebek jem, gdy boli mnie żołądek.

A mi chyba zbliża się owulka... bo coś podbrzusze zaczyna pobolewać.
 
Ja wróciłam od weta z psem.. ogoliła mu łapę.. popsikała mu czymś takim srebrnym, dostał antybiotyk i p/bolowe i biedny będzie chodził w kołnierzu.. wspólczuje mu strasznie :-( taki bidok :-(
 
Wiesz co ona mówi,że to taki opatrunek :-) ale założyła mu jeszcze bendaż, ale ma go ściągniętego w domu i łazić ma w kołnierzu.. wygląda jak radar :-D
 
reklama
To srebrne to srebro koloidalne do odkażania ran. No to najważniejsze, że wszystko w porządku z pieskiem i gorzej nie jest.

Mijenka poproszę te ruskie kurierem :-D
 
Do góry