reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Jakoś ani arbuz, ani nektarynka... Ale dziękuję za chęci :p najgorzej, że ja nie wiem co mi się chce :p Pewnie dorwę jakieś mango albo inne coś egzotyczne :p Ale czas się ubierać, bo mąż będzie za jakieś 25 minut,.. I żeby umyć.. O ja biedna. A dziś mam fazę na myślenie o chrzcinach i już mi się nie podoba
 
reklama
Sil może po prostu jabłko, albo pomarańcza, albo maliny, truskawki, gruszki, winogrona, grejpfrut, pomelo, śliwki, brzoskiwnie??

Oj gdzie mineralna, miała mieć dziś tą wizytę i poznać płeć. Ajj!
 
reklama
Moje kochane sprawa jest.
A więc wczoraj testowałam i wynik jak wiadomo negatywny ale mój dżin kazał zrobić w sobotę bo ponoć u mnie może tak byc, że dopiero po min 38 dniach od @. I nie wiem..robić nie robić? zmienia coś te 3 dni ? No oczywiście o ile @ się nie pojawi bo miała być we wtorek a do dziś jej nie ma.
I jeszcze jedna rzecz. Robiła któraś z Was bete w laboratorium ale z moczu? Bo dżin taką teraz kazał zrobić. Nie mam pojęcia dlaczego no ale jak kazał...
 
Do góry