reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

K&M kciuki się przydały:-D
malutka ja tam oprócz pisania na forum walczę jednocześnie z prasowaniem, gotowaniem obiadu i myciem garów;-):-D

To muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem... to jesteś 4 w 1... Twój mąż musi być z Ciebie dumny :-D Widział co bierze :-D A tak poważnie to rozumiem Cię, bo ja też coś robię a tylko doskakuję aby coś napisać.

Tylko u mnie to jest tak.... ponieważ nie lubię prasować to robię to w ostateczności. Nie nawidzę zmywać, dlatego kupiłam zmywarkę... a również często gotuję mój mąż więc nie muszę się codziennie o to martwić...

Ok ja zmyka... odezwę się jutro rano jak wejdę do pracy... Miłej i spokojnej nocki...

p.s. no może nie bądźcie aż tak bardzo spokojne... :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mój też twierdził ze nie lubi ale jak dostał ralerz posmakował to polubił :) i jagodwy uśmiech od ucha do ucha pokazał :)

prawdziwa kobieta ma bardzo podzialna uwage wiec tylko potwierdzacie swoja kobiecość :)
 
witam was wieczorowa pora. mam nadzieje, że ogólny nastroj poprawił sie juz. po tych smutnmych wiesciach od claudusi moje wczesniejsze pytanie zostało niezauwazone hihi :-) powiedzcie mi dziewczyny cos jeszcze na temat badan beta z krwi... gdzie i kiedy to mozna zrobic i kiedy mozna miec wyniki? bo ja taka niedoswiadczona jestem ze az wstyd sie przyznac...:zawstydzona/y:
 
hehehe to robienie kilku rzeczy na raz się z domu wyniosło jak się siedziało do ostatniej chwili a potem trzeba było na szybko wszystko robić, żeby mama nie krzyczała:-D i jakoś nie potrafię się przestawić, że nie muszę się z niczym spieszyć:sorry2::-D

monis ja widziałam Twoje pytanie i powiem Ci, że z tego co mi wiadomo robią to w większości laboratoriów:happy:
K&M ładnie powiedziane:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, tu takie smutne wiadomości tulę Cię kochana claudusia

a ja właśnie wracm od gina, podejrzeliśmy mojego malucha, nie chciał i kopnął głowicę, jest taki śmieszny, pływak, macha rączkami i nóżkami i ma taką długą chudą nogę :tak: tzn. dwie nogi ale jedną sobie wyprostował :) aha i ma 2,2 cm wielkolud :szok:
 
witam sie wieczorowo
biggrin.gif

Claudusia szczerze wspolczuje i mam nadzieje ze wspolnie z twoim mezczyzna poradzicie sobie z tym bolem i bedziecie silniejsi-zycze wam tego
Soglam trzymam &&& za ostatni etap rekrutacji!!! dasz rade
yes2.gif

Magd.a wspolczuje i zycze ci aby twoj facet dorosl i puscil spodnice mamusi!
Truskawcia w koncu!!! juz sie martwilam o ciebie
yes2.gif
rozumiem ze na skarbie juz sie nie spotkamy no ale jak ma ci byc lzej dzieki temu to jasne ze odpusc!!!
 
Ooo Doniu to gratuluję pierwszego spotkania z maluszkiem. moze pokazesz jakies zdjęcie hm? :-) to jest chyba niesamowite uczucie zobaczyc swoja fasolke tak na monitorze prawda? a jeszcze bardziej niezwykle to czuc pozniej pod serduszkiem... mmm rozmarzyłam sie hehe :-)
 
reklama
Do góry