reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Claudusiu juz za bardzo nie pamietam ale po łyzeczkowaniu na pewno troszkę plamiłam ale 1-2 dni i niestety odczuwałam dosc duzy dyskomfort w podbrzuszu...takie skurcze,lekarz tez stwierdził ze do 6 tyg wystąpi @ i tak tez było...zagoiło się wszystko super i po tym @ co przyszedł juz nie miałam żadnych dolegliwosci fizycznych.Oczywiscie kontrolnie byłam u swojego gina który potwierdził ze wszystko super się wygoiło.
Wiec trzymam mocno kciuki kochana i nie martw się bo organizm wie co robic i szybciutko wróci do siebie:):)
 
reklama
Cześć dziewczynki.... nie wiem co konkretnego mnie ominęło...

Odzywałam się w pracy, ale dłużej nie mogłam śledzić waszych wpisów, gdyż nie chciałam aby ktoś zauważył, że siedzę na takim forum... Ludzie są ludźmi i nie chciałam aby informacja o staraniu się o dziecko doszła do sfer wyższych... chyba to rozumiecie ???
 
Claudusia miałam podobną sytuację z moim M. Po poronieniu dał mi niesamowite wsparcie i dlatego zdecydowałam się na ślub. (bo byliśmy już wcześniej zaręczeni ale data ślubu nie była ustalona) Jak napisałaś o swoim facecie że "wiem już ze to moja druga połówka" poczułam się jakbym cofnęła się w czasie do tego momentu.

Mówi się ze "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" ale myślę ze podobne odczucia tyczą się również partnerów. Nie martw się, to tylko wzmocni zawsze uczucie i chęć założenia rodziny! Ja uważam ze nic nie dzieje się przypadkiem i wszystko ma jakiś cel. Może ten na górze właśnie chciał wam przez to pokazać?
 
Widzę, że jakiś mały ruch jest dzisiaj dziewczynki... chyba się zaszyłyście ze swoimi mężami, partnerami w sypialniach :-) Mam nadzieje, że przyniesie to wiele radości w późniejszych miesiącach :-D
 
majlenka jestem z Ciebie dumna ze doczytalas info o pralce mnie ubawiło :) moja przy pierwszym praniu tańczyla ale po wypoziomowaniu stoi jak trza ;)

NAjedliśy się właśnie klusek z jagodami - jakie było pycha mówie Wam M. się śmieje, że już jem za 2;)
 
Uwielbiam wszystko co ma w sobie jagódki... mniam, mniam ale niestety mój mąż nie lubi i takie rarytasy jem dość rzadko :-(
 
reklama
Do góry