reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
witam... o matko czytalam i czytalam i konca nie widac ale dogonilam Was... szalone ile tu napisaly :) łomatko
po drodze analiozowałam co ktorej napisac ale juz zapomniaalm :) smieszny strasznie ten wierszyk jest ;) bardzo mi sie podobał mam nadzieje ze ja tez kiedys tam sie znajde :)
M jest kochany bylismy u rodzicow i poszlism do lasu na jagody i ciagle mi zbierał i donosił cale garscie i mowil jedz jedz witaminki sa Ci teraz potrzbne :) i jak worcilismy do domu a ja zlapalam sie za orzeszki w czekoladzie to on do mnie nie tłucz dziecka czekolada masz zjedz mango :)
 
Witam was dziewczyny po kilkudniowej nieobecności. włąsnie was nadrobiłam i po prostu umarłam ze smiechu jak czytałam o waszych pijackich perypetiach z mezami hehe :-D a popłakałam sie (tez ze smiechu hehe) jak czytałam o perypetiach seksowych hehe powiem wam że seksowo mam podobnie ale na picie mojego R nie mogę narzekac... on jest z tych co woli piwko wypic i tez nie baluje za czesto z kolegami... a co do tesciowej to ja na temat mojej wolę nie wypowiadac sie, ale przynajmniej jest tak zobojetniała na wszystko dookoła co nie dotyczy jej samej, że nic jej nie obchodzi i nawet nie pamieta ze budujemy dom :/ także jak to któras trafnie ujeła... tesciowa na 102 hehe
 
dziurko to się szykuj:cool2:
a mnie coś boli podbrzusze, kłuje jajnik, bolą cycki i mam ochotę na kalafior w bułce tartej:eek: a ja nie cierpię kalafiora!!:baffled:
 
she widzialas moj wykres i objawy ?? mnie caly czas podkuwalo lub ciagle bolalo;-) ale jestes tak podobnie do mnie naladowana pozytywnie tak jak ja bylam przez hormony ;-)swiadczace o ciazy ;-)she nie boj zaby ;-)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-)

a ja wczoraj zajadalam sie na imieninkach i nic mi nie bylo po salatce brokulowej a dzis zjadlam i caly czas mi sie odbija ;-( i podbrzusze boli ah ta fasoleczka ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki atanku i lovka mam nadzieje ze za 4 dni dolacze do was :D hihihi i bedziemy razem wybierac wozki ;p hehe gdybym zaasolkowala to podobny termin bysmy mialy ;d a ja dzisiaj na przemian raz sie smieje raz placze;p :( Ale czekam do 30.06 z testem ;p
 
reklama
Do góry