reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mijenka a ile się szykować można. Przyjdzie,weźmie, przytuli, pocałuje zapali papierocha . Git majonez!:-)
Mnie lewy cycek boli ale to z innego powodu...
 
reklama
Dziewczyny mnie tez pobolewa podbrzusze caly czas... juz chyba z 2 tydnie prawie non stop... niby gin powiedziała ze narazie nie ma sie czym denerwowac tylko wziac lutke i czekac na @ nawet do 2 tyg. wiec czekałam, ale dzis znów zaczeło sie plamienie i to po tym jak sie z R przytulalismy... i nie wiem... jakies złe przeczucia mam :-(
 
Dziurko tez tak cały czas myslałam, ale dzis znów to plamienie... to juz 3 raz... a @ jak nie bylo tak nie ma... ech musze poczekac jeszcze tydzien zeby ewentualnie zatestowac...

a dziewczyny mam pytanie... czy któras z zafasolkowanych zauwazyla u siebie moze probemy z cera zaraz po zafasolkowaniu?
 
przepraszam ze nic nie pisze ale M, mi tu sugeruje ze powinnam juz odejsc od tego kompa i isc do lozka z nim :) wiec papa
i owocnej nocki dla strajacych
cierpliwosci dla testujacych
i spokojnych dla zaciazonych
 
a plamisz mocno bo my kiedys tak zaszaleli ze potem zqaczelam plamic ale na nastepny dzien nic juz wiecej nie bylo tylko po prostu cos podraznil i tak wyszlo ;-)ale hnic nie bolalo wiec niewiem jak ci pomoc...
mi dzis wyszedl pierwszy pryszcz od 5 tygodni
 
reklama
Do góry