reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

monis mnie ciężko ocenić, bo nic takiego nie zauważyłam ;) Ale mój mąż powtarza, że odkąd jestem w ciąży jestem coraz piękniejsza... :p W ogóle oprócz tego, że trochę kuje podbrzusze to czuję się świetnie ;D Dużo jem różności ;)
mijenka rozepnij guziczek od bluzki, albo stań wprost przed nim tyłem nachylając się 'po coś' w obcisłych spodniach, albo spódniczce. Na mojego działa... ;D
 
reklama
Nie, Atanku to nie było z ostrego sexu po podraznieniu, bo kochalismy sie normalnie bez zadnych ekscesów... a troche tej krwi jednak było... ze znów myskałam ze @, ale teraz wieczorem znów czysto...

Atanku a plecy cie nie bolały czasem - krzyze czy okolice nerek?
 
tam mnie nic nie boli i nie bolalo ;-) na szczescie zaczelam pierwszy objaw ze cos sie dzieje gdy szybko z nad biurka wstalam w pracy to mnie wtedy zakulo mocno i musze powoli wstawac z lozka i z krzesla a tak to w srode zapachy mnie zaczely lekko denerwowac wyczulony wech mam a w piatek ulubiona zupa mi nie smakowala i placek smakowal jak piasek .... wiec wiedzialam ze cos nie tak zwlaszcza ze juz mialam jedna bete ;-)wtedy zrobiona w srode ale wyniki dopiero po 15;30 wiec dopiero potem skojarzylam ze ten wech moze byc od ciazy a i strasznie mi smakuja od tygodnia lody waniliowe moglabym je jesc ciagle a tak niemam na nic apetytu i jestem troszke senna ciezko sie rano wstaje...do 11 chodze przymulona w pracy nie moge sie obudzic

Magda ja ci bede zyczyc najwspanialszej wymarzonej nocy z superowymi snami ;-) i by zaden sasiad ci nie przeszkadzal w sennych rozkoszach ;-)
 
Magd.a ja bede miec samotna noc!! Bez mojego J ;((( ehh

A jesli chodzi o przytulanie to my jestesmy seksoholikami i zadnego z nas nie trzeba namawiac :D Moj J np uwielbia jak przyjde z kapieli w reczniczku cala mokra i jeszcze np nasmarowana oliwka :D Albo jak przyhcodze w ponczochach :D Uwielbiam ponczochy :D
 
Atan dziękuję :-) sąsiad grzecznie leży obok mnie z lapkiem, także mam nadzieję,że da mi spać :-p :-) wyglądamy jak rodzina pracocholików :-) z tymki laptopami :-D

ps. dziewczyny ze skarbu widzicie moj wykres uzupelniony?
 
reklama
Do góry