reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kurczę nie było mnie kilka godzin i musiałam się nieźle naczytać...:-) do końca tygodnia pojadę się zapisać do gina może wcześniej mnie gdzieś wrzuci bo zawsze miesiąc czekałam... Trochę mnie zastraszyłyście więc nie będę czekać... Wezmę auto od mojego D i pojadę, ciekawe co mi powie... Gratuluję wszystkim zafasolkowanym...
 
reklama
hej dziewczyny ;) jestem tu nowa.. i staram się od 3 miesięcy o bobaska z moim mężem ;););) właśnie jutro mam dostać tą wstrętną @..... Ale żeby lepiej nie przychodziła bo się zdenerwuje hehehehehe..... Chciałam dziś testować..... ale się powstrzymałam... a Wy jak długo się staracie o dzidziusia??
 
SweetA.. niektóre to nawet i ponad 2 lata się starają a niektóre w ogóle ;-) jak ja :-D

witamy u Nas.. ;-) napisz ile masz lat skąd jesteś ?;-) czy obserwujesz jakoś siebie ( temperatura, sluz, testy owu)
 
hej dziewczyny, witam nowe staraczki:),
Ja zaczynam nowy cykl starań , dziś 9dc...:)a już 4bara bara zaliczone.:).oj jakoś staram się nie myśleć, a jak juz myślę to tylko pozytywnie,że w wakacje coś zakielkuje***
Mam pytanko do kasi.natki widizalam na twoim wykresie ze bierzesz dupka ale od 20 dc?tak Ci lekarz zalecil?, bo ja też mam brać w tym cyklu od 16dnia ale nie wiem czy owu sie pojawi do tej pory ostatnio mialam nieragularne cykle , kupilam testu owu co by wykryć owulację.
Pozdrawiam wszystkie staraczki, a także te zafasolkowane i oczekuje na fluidki:)
 
Nazywam się Kinga i mam 23 lata ;);) i jestem ze śląska z Jaworzna ;) Hmmm jeśli chodzi o obserwacje to tak naprawdę jeszcze nie. ALe powiedziałam sobie że jak w tym cyklu się nie uda to zaczynam obserwację temp. bądź też z moim ginekologiem pogadam o badaniach itd. Bo narazie stwierdził byśmy poszi na 'żywioł' hihihihi
 
bo do roku to normalka ze pary się starają ;-) powyżej można już mieć obawy.. i robione są specjalistyczne badania ;-) dużo nas ze śląska ;-) i 23 latek wśród nas sporo ;-)
 
Nawet już piękny suwaczek sobie zrobiłam a jak ! :D hehehe Bardzo się cieszę że trafiłam na fajne forum :) a jak u Was z pogodą? bo u mnie już zaczyna padać ble:(

ale nie widac suwaczka :/ Ehhh:/
 
reklama
Madziulek ja się nie staram ;-) ja unikam dni plodnych ;-) jestem fenomenem na tym wątku :-D bo jeszcze w styczniu i lutym bralam tabletki anty ;-) a teraz uczę się swojego ciała mierze tem ;-) żeruje na wiedzy innych ;-) i uczę się ;-) żeby być przygotowaną w chwili gdy będę chciała zaciązyć ;-)

a Madziulek ile masz lat ?
 
Do góry