reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

A powiedzcie mi kobietki.... ( bo jestem strasznie niecierpliwa) jak zrobiłabym jednak dziś test i to o tej godzinie to może wyjść test pozytywny jeśli bym była w ciązy?? bo jutro mam termin @ ale tak bym chciała wiedzieć :D:D:D:D
 
reklama
Ja mam 20:-)... No ja też brałam anty 3 lata i czekam od marca na @... Może jestem ewenementem który dochodzi dłużej po takiej zmianie ale do konca tyg jade sie zapisac do gina... A i moze kupię test żeby się tak dla siebie upewnić...
 
witam dziewczynki, madziulek, sweetApple (moja imienniczko):-)
ja bym zrobiła jutro rano, nie ma co sobie nerwów psuć, lepiej poczekac na poranny jak twierdzi Magd.a. Ja np. ostatnio zrobilam w dniu @ i I krecha, po dwoch dniach znów i Ikrecha..a ze byłam strasznie niecierpliwa poszłam do lekarza..zrobił usg, kazał działać dalej i dostalam duphaston...na wywołanie @ i teraz w trakcie cyklu. Oczywiscie zycze II kreseczek..ale lepiej poczekać:)i kup taki czulszy teścik, bo czasem te 25ml...nie wykrywają nawet w dniu @.
lovka gratulaacje, nie doczytałam twoich postów za daleko utknely..robilas juz betke?
 
Pomimo testu owu. negativ, odnalazłam popołudniem oznaki dni płodnych Haasa :-D jutro, więc powtarzam test i biorę się za chłopa :-p i mam nadzieję na owu. :-D

Sil – przetłumaczysz mi kochana z polskiego na nasze o tej owu. ?:-)

Basti- który dzionek? :-) ja właśnie też czuję jajniki, zwłaszcza prawy- to chyba dobry znak, co? :-D

Akka- witaj :-D z Nami na pewno lepiej Wam pójdzie :-D

Sweet- witamy :-D zapraszamy do rozmowy :-D my reprezentujemy różny czas starań :-D ja z moim Kochaniem staramy się drugi miesiąc, niby nie długo, ale nie mogę się doczekać :-D no to jesteśmy w podobnym wieku :-D (24 latka) Poczekaj do juterka- jedną noc więcej wytrzymasz :-D

Kiniuś- ja też w tym miesiącu zaczęłam stosować testy owu. :-D a jakie długie Ty masz cykle?

( kurde dziewczyneczki ja pomału dostaję pomieszania zmysłów, z cyklami i zapominam która, który dzień i ilo dniowe cykle ma :-D )

Madziulek- I coś mi się wydaje, że wcale nie jesteś najmłodsza :-D matko kochana od marca nie masz @??? I jeszcze u gina nie byłaś? Niu niu niu my Cię tutaj zaraz ustawimy do pionu :-D

Ael, Ael- gdzie jesteś???!!! Wszystko u Ciebie w porządku??? :-)
 
Witam

Jutro idę do szpitala znowu, chyba na 2 dni (mam kurewską nadzieję), bo te wymioty z innymi objawami są podejrzane, więc z pewnością będzie usg i cały kurewski szereg badań (których mi się już odechciewa)... Lekarz stwierdził pouciskał mi żołądek i plecy, mówił że trzeba musowo zrobić usg jamy brzusznej i dopiero po kompleksowych badaniach można orzec co jest i jak to kurestwo leczyć...
 
reklama
Ael- cieszę się, że się odezwałaś chociaż na chwilkę :-) czyli nadal nic nie wiadomo? :-( ojj te objawy są bardzo dziwne :-( Mam nadzieję, że Cię tam wyleczą, wracaj do Nas szybko i trzymaj się :-) Jesteśmy z Tobą :-)
 
Do góry