reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A ja właśnie wróciłam z ostrego dyżuru... mam jakieś dziwne skurczę. Dostałam zastrzyk za zatrzymanie skurczy i jutro mam się zgłosić do poradni na więcej badań. Widziałam moją fasolkę na USG i jest na razie cała i zdrowa.

No i najgorsze.... MAM ZAKAZ WSPÓŁŻYCIA!! :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
U mnie już zaczęło świecić słoneczko i termometr mi też przyszedł i od jutra mierzę temp :-).
Sil to cię nie męczymy o te zdjęcia jak możesz to męcz swojego faceta my później cię pomęczymy he he
Big jaki śliczny brzucholek :-) Mogę prosić o fluidki ? ;-).
Witam nowe staraczki
Madziulek ja też mam 20 lat ;-)
Ael <tulimocno> szybko cię zbadają wyleczą i miną ci te głupie mdłość itp.. ;***
 
Ael wracaj do zdrowia szybciutko, ale siedź cierpliwie w tym szpitalu nich cię zbadają i sprawdza czy z tobą i fasolką jest wszystko w porządku. Czekamy na ciebie :)

Fifka hehe jak ty to biedaczko wytrzymasz ten zakaz? :) a tak poważnie to czym spowodowane zostały te skurcze? same czy jakies plamienie tez się pojawiło... uważaj na siebie i na fasolkę :*
 
Ostatnia edycja:
Madziulek, Klari zazdroszczę Wam tych 20 lat!!! Też bym chciała być tak młoda ;D

Iwasek wskoczę na listę zaciążonych na Twoim blogu? :D
 
Widać było zarodek ale serduszka jeszcze nie. Lekarz mówiła ze to jest dopiero gdzieś 5-6 tydzień więc ma jeszcze prawo serca nie widać. Jutro mam się zgłosić do poradni ginekologicznej przy szpitalu na dalsze badania, no i chyba będą już prowadzić moją ciąże. Kobieta mówiła,ze skoro już jedną ciąże straciłam to lepiej dmuchać na zimne.

A co do współżycia to nie wiem czy będę miała zakaz do końca ciąży czy tylko do momentu wyjaśnienia powodu skurczów. Eh.... tak bardzo chcieliśmy dzieciątko to teraz trzeba pocierpieć :tak:
 
Klari cieszę się, że nie jestem sama i jest ktoś w moim wieku... Zawsze to nie jestem najmłodsza, a z którego miesiąca jesteś???
Fifka wszystko będzie dobrze, teraz najważniejsza jest fasoleczka :-)
 
reklama
Fifka- może się przemęczałaś :-( Na pewno wszystko będzie dobrze :-) zakaz współżycia mówisz… cóż coś za coś :-( ale ja mogę współżyć więcej, z moim Kochaniem –za Ciebie hi hi :-D

Lovka- „staruszko” aż musiałam zobaczyć ile Ty masz lat :-p to ja już nie powinnam się o dzidzie starać tylko na emeryturę spier|dzielać :-D
 
Do góry