reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Krak witam Cię serdecznie na forum :-)

Co do starań, hmm ja tu chyba jedyna byłam co w zafasolkowanym cyklu gziłam się ze swoim pod kołdrą każdego dnia, czasem po parę razy, kompletnie ale to kompletnie nie zważając czy są płodne czy nie, bo mi to jakoś zwisało i powiewało. Wiedziałam kiedy była owulka bo dostałam takich boleści jajników, że kłaniałam się w pół (chociaż rechotałam z mojego wniebogłosy łapiąc się za brzuch). Nie powiem bo mój facet stanął na wysokości zadania i zawsze był gotowy...niestety seksistowski miesiąc za bardzo mu się spodobał, że nawet po pozytywnym teście miał ochotę na codzienne harce :-D

Ale wiadomo, sprawa indywidualna, od was zależy intensywność kochania się ale oby szybko zafasolkować :-)
 
reklama
krak - ja tylko kwas foliowi i wit. C, ale jak mi sie skonczy to moze tez sobie kupie. A M to dobrze jakby duzo witamini C bral na poprawe armii :) Nie zaszkodzi
 
No to ja z wielką chęcią rzyganko Ci przesyłam.

I kobitko nie pisz posta pod postem, tylko pierwszy wpis edytuj i dodaj co chcesz dodać, bo jak modka któraś zobaczy to Ci się oberwie :p

Co do tabletkowych wspomagaczy, ja brałam kwas foliowy, a mój brał żeń szeń bo twierdził, że miał lepsze libido po tych tabletkach i chodził jak króliczek energizera, co z resztą było prawdą XD
 
witam dziewczynki w piekny sloneczny i cieply poczatek dnia
co tam slychac?? czy ktoras na czasie testuje??
ja od 17 czerwca zaczynam tesciki owu testowac hihi i chyba bede spac zamknieta w lazience:):-D wczoraj moj ukochany ale mnie rozpiescil:-p na zakupach tyle kasy poszlo hihi kosmetyki ciuchy buty perfum :) ale dawno mnie tak nie rozpiescil az mu sie putalam czy cos nabroil:-p:-D ale tylko mi powiedzial "nie" przeciez cie kocham i wiesz o tym ze przez prace cie zaniedbalem ... normalnie az na ulicy z wrazenia sie potknelam:p potem mnie przytulil mocno wzial na rece i pocalowal:) dawno taki kochany nie byl:) moze dlatego ze powiedzialam mu ze narazie sie cieszmy soba i naszym uczuciem:):-)
 
Witam serdecznie z samego rana :-)

ja dziś wyspana, wczoraj z mamutkiem pogadalam pośmialiśmy się trochę :-) a dziś znów praca.. ehs.. cieszę się tylko,że wieczorem z M. się widzę :-) tyle,że w tym tygodniu nici z przytulanek.. chyba,że po niedzielnym ostatnim najważniejszym meczu M.
 
Witam moje drogie panie.... ja sie nie wyspałam wcale a wcale, P. wrócił wczoraj troche później, bo sie trzeba było z kumplami po pracy spotkać na piwku i obgadać parę spraw a potem siedzielismy i gadalismy hyba do 1 w nocy. Poza tym przez całą noc na działkę obok przywozili jakis piach i kamienie, będą parking dla uczelni robić. Mało tego, robotnicy do tegoż własnie parkingu pracowali juz od 5.
 
Dziura wspólczuje :-( wiem,co to za ból słyszeć robotników.. którzy oczywiście nie zwracają uwagii na to,że cisza jeszcze trwa.. i ludzie chcą spać :-)
 
Cześć :-)
Ja za to się wyspałam jak nigdy :-)
Nie doproszę się chyba o zdjęcia brzucholi :wściekła/y:
dziurawskarpecie Ty chociaż masz nadzieje że remont się skończy i już nie będzie hałasów . Ja moich sąsiadów nie uspokoję :p
Wczoraj zaczęłam robić te testy owu zobaczymy co z tego wyjdzie:p
 
reklama
Do góry