reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za ciebie asiolku i sa siebie sama tez ;-) zastanawiam sie czemu te nasze cialo jest tak skonstrulowane ... ah trzeba zawsze czekac ;-)ale mi sie w pracy nic niechce i sie nudze z tego powodu ;-)
 
reklama
Atan ja za Ciebie również trzymam kciuki - oby tym razem się udało szczególnie, że miałaś podwójną owulację więc jest podwójna szansa :-)
 
no ale ten pomiar temperatury jakis dziwny jest wszyscy mowia a ja dzisiaj takim optymizmem od rana jak zobaczylam ze tempka urosla i caly czas sie zastanawiam czy owu byla czy nie bo test w piatek i sobote owu pozytywny dzisiaj zrobie ostatni ktory mi zostal bo zastanawiam sie czy lh sie utrzymuje w organizmie durzej czy tylko w czasie owulki ?? wiesz moze ?? i caluy czas mam takie jakies przeczucie ze sie udalo ale staram sie nie nastawiac i wtedy zaczynam watpic ah jaki moj organizm dziwny jest ale nic nie zmieni tego ze niewiem skad ale uczucie takie mam ze sie udalo ten 3 cykl bedzie szczesliwy i fasolka na rocznice slubu bedzie ;-)
jeszcze 30 minut w pracy i koniec ale juz mi sie niechce ;-)
 
Ostatnia edycja:
Nie mam pojęcia jak to jest z lh, jak długo się utrzymuje, a co do mierzenia tempki to się nie wypowiadam bo się nie znam na tym kompletnie.
 
Spoko ja sie tylko zastanawiam co tu tak cicho dzisiaj ?? jak znam zycie wszystkie sie pojawia jak bede jechac tramwajem i znowu przyjade do domku a tu pełno do czytania ;-)
 
Nadzieje i przeczucia mozna miec jak przyjdzie @ to nie bede plakac jedynie w 1 cyklu plakalam ;-) jak narazie jakos spac mi sie zachcialo dobrze ze juz lekarza niema sekunde temu wyszedl zostalo sprzatanie i biurokracja ;-) a do 21 trzeba siedziec ...
simireriel ona ma caly czas wzrastac czy czasem moze opasc i znowu zwrosnac bo niewiem ;-) pierwszy raz robie wykres i do tego nie od pierwszego dnia bo niemialam termometru;/

SkarbMamy - atan

Sprawdzasz temp. o tej samej godzinie ? Np o 7 rano codziennie ?
 
zawsze o 8 tak kolo poduszki lezy termometr wiec nawet sie zaduzo nie ruszam budzik wylaczam po zmierzeniu tempki
 
Znowu miałam do czytania ponad 10 stron :p
Po Waszych postach dzwoniłam do lekarza ubłagałam i mnie przyjęła . W sumie to powiedziała zupełnie co innego niż prywatny ginekolog . Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i jest z polecenia. Okazało się , że po odstawieniu tabletek takie plamienia są normalne .To , że miałam dwa normalne okresy po odstawieniu nic nie znaczy i tak to już jest. Babeczka tak się troszczy o pacjentki , że sama sprawdziła kiedy ostatnio miałam cytologie i wyznaczyła mi termin następnego badania.Po mojej minie wywnioskowała że chciałabym dzidzie uśmiechnęła się i powiedziała , że muszę uzbroić się w cierpliwość wyluzować i korzystać ile wlezie :D Oczywiście też nie kazała się przejmować tymi plamieniami:D
Testów ciążowych nie chce na razie robić poczekam jakieś 2-3 tygodnie a w między czasie dalej będą staranka :D


Kobitki kiedy pokażecie następne zdjęcia swoich brzuszków ?:p
 
reklama
Do góry