reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kasiu powiem Ci jedno, kobito idź do apteki kup sobie stopery do uszów. Sen gwarantowany :-)

Olcia niedawno zdjęcia były dodawane ;P

Magenta wiesz no nic jak facet miód malina. Dbaj o niego :-) (żeby częściej Cię zabierał na takie zakupy)
 
reklama
Czesc kobietki:):)

Atan jak dzisiaj tempka??? pamietaj zeby nie swirowac:):)
Skarpeta współczuje robotników i niewyspania, ja wczoraj chodziłam do tyłu przez pobudkę kota przed 6:/

Ael ty nie rozdawaj tak tych wymiotów...bo za chwile wszystkie zaciążą i nie bede u nas siedziec tylko w wc:):)

Magenta...I zasada szczesliwej kobiety to nie pytac sie i nie dociekac dlaczego???Jak rozpieszcza to fantastycznie i tylko sie ciesz:):)A testy owu zakup ale jak zachce sie seksiku w dni płodne mimo wszystko to nie oponuj:):)

Magda ty nie szalej tak z tym seksem,bo rozpiescisz chłopaka a jak bedziecie juz razem mieszkac to trochę inne libido jest....:):)

Olcia no to super że wszystko ok u Ciebie i lekarka Cię uspokoiła,że takie rzeczy się zdarzają po odstawieniu:):)

Paluszku trzymam kciuki za wizytę:):)

A mnie wczoraj mężuś zaskoczył:) okazało się że mamy kolejną rocznicę zareczyn a ja byłam wczoraj w złym humorze i nawet o tym zapomniałam....a on przynióśł mi pięknego storczyka białego w przybraniu i zabrał wieczorem na spacer na który zakupił specjalne lampiony chińskie i puszczaliśmy je sobie nad odrą przy spacerze....:):)
Jestesmy ze sobą 8 lat a mąz wciąz mnie zaskakuje....:):):)
 
Gosia ja go nie rozpieszczam :-) właśnie przez jego pasję sportową robimy to baaardzo rzadko ;-) co do libidio i wspólnego mieszkania, z moim poprzednim facetem kochałam się zdecydowanie częściej mimo,że mieszkaliśmy razem, ale dopiero z ówczesnym smakuje i rozkoszuje się wszystkimi doznaniami ;-) więc jak ma być codziennie ale bylejak, to ja wole rzadziej ale z pasją :-)
 
no widze solgam ze było romantycznie...
super
a u mnie od wieczora bol przy siusianiu zapalenie pecherza znow mam ale na szczescie mam antybiotyk juz:) i zuawit i juz jest lepiej jeszcze 2-3 dni i bedziemy tesciki owu robic :) ale u mnie strasznie ciepło pranko juz sie suszy na dworze
 
Ta niedawno :-D nie satysfakcjonuje mnie taka częstotliwość :-)

Magd.a ja swój mogę wstawić tylko nie odpowiadam za efekty uboczne oglądania haha:p

Magneta ja tam bym nie protestowała :D wykorzystałabym okazje że mój chce iść do jakiegokolwiek centrum handlowego :-D

Wczoraj postanowiłam z moim , że przestajemy palić od dzisiaj :-) zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
Soglam zazdroszcze, maz na 5+!
Aerleda Ty nadal wymiotujesz? Nie strasz mnie bo ja dzis w nocy zaliczylam pierwsze hafty! Masakra, bylam pewna ze zgaga mnie dopadla i to taka ze nie umialam spac, wstalam zeby pochodzic i uwolnic przelyk od palenia i gniecenia i bah wymioty, raz, drugi. Dzis jestem tak wypluta i boje sie ze niebawem znowu zawitam w kibelku. Masakra.
 
Olcia bez przesady :-) nie może być takl źle jak mówisz ;-)

Mój i zakupy hahahahahha nie ma szans :-) dlatego on zakochany w allegro :-D
 
Olcia no zdjęcia były tydzień temu, co za dużo (zdjęć) to niezdrowo :p

Big no raz mi się haftło, tak to mam nudności i raczej leżę lub siedzę bo zwykłe przejście do toalety czy kuchni wzmaga u mnie nudności. Mi się mdłościowe miesiące skończyły po świętach wielkanocnych, teraz mnie po prostu tak wzięło.
A pierwszy hafcik trzeba zaliczyć w ciąży :-D. Nawadniaj się bo jak tyle razy wymiotowałaś to trochę płynów straciłaś. No i coś delikatnego na żołądek do jedzenia, kisiel, herbata, zwykła woda.
 
reklama
Do góry