reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Kwiatuszek one po prostu przekręcają co jakis czas i tak leci:p:p:p:-):-):-)

Olcia chcesz zobaczyc mój brzuszek ciężarówki nieciążowy...bo narazie nie ma co??? chcesz zobaczyc od czego zaczynam ciąże???ehhehe.....pewnie nie:p:p:p

Big współczuje mocno tych wymiotów....ale przyszła kryska na matyska:):)Trzeba się było chwalić,że bezobjawowo ciąże przechodzisz????hehe
Moze te bicze wczoraj namiesząły w żoładku i dziecię się zbuntowało i tresc zwróciło:):)

Ja to osobiście haftem zarzuciłam w życiu 2 razy- raz po płynie do naczyn bo jako dziecko banki dmuchała i nie w tą stronę wdmuchałam:):) a drugi raz po wódce- tak mnie dziewczyny spiły jak z pracy odchodziłam....że spadałam z łóżka leząć a mąż tylko z miską koło mnie siedział:):)
 
Ostatnia edycja:
hej, dziewczyny, dawno tu nie byłam, ale staram się czytać chociaż ciężko nadążyć za Wami, ;)
Mam pytanko czy którąś z WAs brała duphaston w trakcie cyklu?, bo ja ostatnio dostałam od gina na wywołanie @, po długim spóźnieniu( 5dni), ale też polecił brać od 16-25 dc aby wyregulować cykl. Niestety wyczytałam gdzieś ze duphaston może hamować owulke,,a ja nie wiem teraz ile mój cykl będzie trwał, więc chyba kupie testy owu żeby nie wziąść duphastonu za wcześnie...przy poprzednich cyklach(29dn) śluz płodny miałam właśnie ok 16-17 dnia. Poza tym testy owu mnie stresują i za bardzo się nakręcam a to nie sprzyja zajściu..Sama już nie wiem//dopiero 3dc..może ten cykl będze krótszy po ostatnim spóźnieniu/
Kwiatuszeq przyznam Ci się ze ja też robie odpoczynek w owulke od netu,,żeby się nie stresować..:)
 
hej, dziewczyny, dawno tu nie byłam, ale staram się czytać chociaż ciężko nadążyć za Wami, ;)
Mam pytanko czy którąś z WAs brała duphaston w trakcie cyklu?, bo ja ostatnio dostałam od gina na wywołanie @, po długim spóźnieniu( 5dni), ale też polecił brać od 16-25 dc aby wyregulować cykl. Niestety wyczytałam gdzieś ze duphaston może hamować owulke,,a ja nie wiem teraz ile mój cykl będzie trwał, więc chyba kupie testy owu żeby nie wziąść duphastonu za wcześnie...przy poprzednich cyklach(29dn) śluz płodny miałam właśnie ok 16-17 dnia. Poza tym testy owu mnie stresują i za bardzo się nakręcam a to nie sprzyja zajściu..Sama już nie wiem//dopiero 3dc..może ten cykl będze krótszy po ostatnim spóźnieniu/
Kwiatuszeq przyznam Ci się ze ja też robie odpoczynek w owulke od netu,,żeby się nie stresować..:)

tak kochana ja tez bede mniej zagladac ale dzis mam dpiero 7dc
 
A ja raczej tłuszczyku własnie nie mam i mam nadzieje że szybko mi brzucha nie wybije, ze względu na poszukiwanie pracy oczywiście...:):)mam bardzo duzo przyległych bluzek i raczej w takich chodze,wiec teraz bede musiała wyciągnąs z szafy te luźniejsze dla niepoznaki jak cos się zacznie pojawiac.....a napewno zacznie bo musiałam porzucic robienie brzuchów wiec jakis tłuszczyk moze się pojawic chociaz u mnie wszystko idzie od pasa w dół,piersi a na koncu brzuch...taka uroda:)
 
Ostatnia edycja:
soglam.. już się zaoferowałaś do pokazania brzucha ;-) więc pokaż z czym startujesz ;-) jak tam Twoja joga i w ogóle :-)
 
nom facet jak skarb hihi czasem jest potwor do uduszenia i mi cisnienie podnosi ale i tak go kocham:) i bez niego sobie zycia nie wyobrazam...

Big -kochana tule mocno... moze to tylko taki jednorazowy wybryk ciazowy:p oby tak... AeI ja tez bym chciala brzuszek wasz zobaczyc:p ponapalac sie przez monitor jak ladnie wygladaja wasze brzuszki zazdroszcze wam:p

Soglam- wczoraj z moim powaznie rozmawialismy o dzidzi i sie zastanawiam czy moj nie ma jakis mieszanych uczuc a boi sie przyznac odbieram to tak jak by chcial a sie bal powodem byla niby praca ze jak by ja stracil albo cos ale to takie gdybanie u niego bo chya przezywa to ze do tej pory nie wyszlo teraz ja mowie ze luzuje o odpoczywam ale jak w plodniaki wyjdzie tescik pozytywny i bedzie nam sie chcialo to sie zastanowie moze mu dam i pozwole zostac hihi

a gdzie sie podzial iwasek?? Asiolek?? i ciagle mnie martwi pok co sie z nia dzieje mam nadzieje ze nic sie powaznego nie stalo...
 
POK GDZIE jesteś?? BO LIST GOŃCZY wyślemy :)

A ja mam doła, bo tak, od wczoraj ryczę jak głupia, o wszystko. O ton smsa nawet :( Ech.... Te nasze humory...
 
reklama
Moj mezus tez jest kochany my przez 7lat jak jestesmy razem nie mielismy zadnej poważnej kłutni nieraz jakies male o pierdołki ale za 5 minut i tak zgoda bardzo mnie wspiera i jest kochany
 
Do góry