reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dziekuje soglam to poprosze pare fluidkow albo na zafasolkowanie albo hihi na sile na pozniejsze staranki:p chociaz sama sie glubie z jednej strony chciala bym starac sie dalej niby juz wyluzowalam i nastawilam sie ze co ma byc to i tak bedzie a z drugiej strony moj J twierdzi ze teraz przerwiemy staranki i potem znowu nie wiedomo jak dlugo bedziemy sie starac wiec moze lepiej nie przerywac a nastawiac sie ze i tak dopiero przyszly rok przyniesie fasolinke i wtedy inaczej spontan nadchodzi. ale czas pokaze... ale chlopa dzis na zakupach wykorzystam tak jak on mnie wczoraj hihi po lazience gonil:p

Prosze bardzo kochana....tylko wykorzystaj zgodnie z przenaczeniem:)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
krak witaj! I ja też tu jestem nowa!
Nie wytrzymałam!
Zrobiłam test i jak zwykle 1 krecha jak nic. A tak sie modliłam o 2.:-:)-:)-(
ale w takim razie gdzie jest @ ? Dzwoniłam do lekarza, żeby sie umówić ale nie odbiera....może poród przyjmuje:blink:

Musze sobie wstawić suwaczek ze staraniami a wyrzuce z urodzinami...ech
 
witam panienki dzis byłam na zakupach kupiłam siostrzenicy sukieneczke bo była likfodacja sklepu i jest -50% wiec za sukienke warta 40zł zapłaciłam połowe:)
u mnie dopiero @ sie porzadnie skonczyła wiec niedługo staranka przez ten czas bede troche mniej zagladac bo nie chce sobie za duzo przypominac i sie nakręcac lepszy spontan wiec same mnie rozumiecie mam nadzieje
 
skarpetko tulę mocno....:)

kwiatuszku...odpoczywaj ile potrzebujesz...ja tez tak zrobiłam i wróciłam z II krechami i Tobie też tego życzę....przesyłam fluidki na fasolkę~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
kwiatuszku ja cie kochana rozumiem nie spinac sie:p

soglam- wykorzystam je nalezycie hihi i oby spontany przyniosly efekty nie spodziewane nie ma co sie ankrecac:) a z moim ustalilismy ze w lipcu w czasie pobyty w polsce idzie na badania armi:) tak na wszelki wypadek tylko teraz sie zastanawiam czy na polna isc czy gdzies indziej:p ale jeszcze jest chwila

dziura...- tule mocno kochana i zycze powodzenia w kolejnym cyklu... moze idz do innego ginia i zrob sobie badania a z kad jestes ?? moze jesli jestes z poznania polece ci dobrego ginia
 
dziurawskarpecie - przykro mi :( ja tez tak mialam ostnio okres spoznial mi sie mialam juz 42dc i 7 testow negatywnych. Rozumiem Cie doskonale, ze nie wytrzymalas, ale glowa do gory nie ten to nastepny. Ja juz tak 3 lata sobie powtarzam, nie wolno nam sie poddawac :)

kwatuszku - ja rozumiem, zycze 2 kresek :)
 
bede zagladala ale troche mniej zeby za duzo sie nie nakrecac bo wiecie jak to jest teraz ialam pierwszy cykl z lutka i za duzo objawów u siebie widzialam a co do zakupów dla maluszka to trudno czasem sie oprzec jakims malutkim ciuszkiem
dzis dopiero mam 6dc owu zazwyczaj w 12dc zob jak teraz bedzie mam tesciki owu z allegro
 
magenta niestety nie z Poznania, ze świętokrzyskiego. Lekarza właśnie postanowiłam zmienić bo tamten do którego chodziłam uważa, że wszystko z nami ok i nie rozumie dlaczego się nie udaje no jakby nie było to prawie dwa latka( w tym 1,5 to już tak ostro pracujemy).
beka...oby nie zwariować. nigdy nie myślałam, że bedzie to taki problem, tym bardziej, że u mnie w rodzinie nigdy czegoś podobnego nie było. I prawdą jest, że nie potrafia mnie zrozumieć, bo skoro takiego problemu nie miały...
 
kasiu - szkoda, ze nie potrafia Cie zrozumiec :(, ale masz u nas oparcie zawsze. U mnie siostra jest po in vitro, wiec zawsze moge sie do niej zwrocic.
 
reklama
kwiatuszku ja tez mam owu ok 12 dc teraz w sumie nie wiem czy bedzie 12 czy 14 ale tez na tescikach bede i albo bede sie pilnowac albo pozwole sobie na spontan dzis mojego troche podpuszcze bo tutaj jest taki fajny sklepik z ciuszkami dzieciecymi wiec zapewne go odwiedzimy zeby moj cos mogl kupic dla synka swojego wiec i przy okazji zwiedzimy dzial dla tych maluszkow kiedys strasznie mi sie podobaly w nim taki spioszek z kapturkiem i uszkami juz nie raz takie slicznosci sie pojawiaja chociaz czasem chyba moj bardziej chce dzidzi niz ja:p

chyba najwazniejsze jest to oparcie w kims bliskim i ktos kto zrozumie co czujemy kiedy staramy sie a bobaska wciaz brak moja siostra starala sie 1,5 roku ale szli na spontan kochali sie keidy chcieli nic sie mierzyla nie spinala sie a moja mama zaskoczyla ze mna w drugim cyklu z starsza i mlodsza siostra odrazu zaskoczyla i w dodatku w 19 dc bo pamiteam jak opowiadala ze taty nie bylo bo byl na delegacji i zaraz po powrocie powstala moja siostra
 
Ostatnia edycja:
Do góry