reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nam wiele razy na studiach o tym przypominali i lekarz też mówił. Długo się nie mogłam nauczyć, ale teraz tylko kładę rękę.

Zaraz idę robić sałatkę z grillowaną kurczakiem, bo gości mamy mieć :( A mnie dziś brzuch boli i czuję się zmęczona po wczorajszym maratonie po Castoramie, Ikei, Leroy, galerii w celu załatwienia umowy na neta i jeszcze u kuzynki byłam. U kuzynki się opłaciło ;) bo mam pełno ciuszków.
 
reklama
Big gładzić można, bo maluszek czuje dotyk mamusi, ale nie taki typowy masaż gdzie używa się trochę siły :-)

Iwasku możesz tylko samo miejsce wkłucia masować delikatnie, nie duży jakiś większy obszar.

Ja dziewczynki wybywam do rodziców na niedzielny obiad...a tak mi się chce spaaaać!
 
A ja się wyjątkowo dobrze wyspałam... Mam dylemat bo w czwartek idę do lekarza i wiem, że mi zaproponuje już L4 i się zastanawiam czy już wziąć czy przy następnej wizycie. Kusi mnie myśl o tym, że mogłabym już sobie odpoczywać w domu ale z drugiej strony mam jeszcze troszkę spraw w biurku do załatwienia i wiem, że wszystkiego nie uda mi się wyrobić w 4 dni
 
Magdalena, a nie ma kto tego zrobić po Tobie? I to też zależy, jak się czujesz :) Oblicz też sobie wymiar chorobowego, bo kasa też ważna rzecz :)

Ja się z kolei wcale nie wyspałam, chyba po obiedzie się kimnę. Mieliśmy iść wcześnie spać, to do 12 oglądaliśmy film...
 
No u mnie biorą pod uwagę średnią z całego roku a w tym mam premie kwartalne i 13 i raczej wychodziłabym lepiej niż przy normalnej wypłacie, czuje się ogólnie dobrze ale nie wysypiam się no i w pracy nie jem tak jak powinnam bo czasem nie mam czasu i przez kilka godzin mimo, że czuje, że jestem głodna to ine mam kiedy zjeść. A jeśli chodzi o robotę to niby są osoby, które po mnie zrobią ale nie chciałam też tak wszystkiego im zostawić chociaż one same twierdzą, że tym mam się nie przejmować...
 
Witam drogie panie, witam Cię Skarpetko :-)

Iwasku współczuję tych zastrzyków :-(
Paluszku odpoczywaj kochana i bądź dobrej myśli - na pewno wszystko będzie dobrze <ściskam>
 
Jeszcze raz dziewczyny dziękuje za wszystkie bardzo serdeczne powitania.

Iwasku
, jesli moge zapytać to co za zastrzyki bierzesz?
ma_gdalena...dzidzia jest najważniejsza. Jeśli czujesz się gorzej to może lepiej skorzystac z L4. Poza tym wiele zależy od Twojego pracodawcy-przełożonego. Moja znajoma np. poszła na L4 ale umówiła się z kierownikiem, że będzie przychodziła na 2-3 godz. dziennie do pracy i powolutku nadrobi wszelkie zaległości. Obojgu to bardzo odpowiadało, koleżanka nie siedziała po całych dniach w domu, a te dwie czy trzy godzinki tez nie nadwyrężyły jej lub dzidziusia zdrowia. Szef za to był zadowolony, że mimo wszystko zgodziła się pomagać współpracownikom a przecież nie musiała.... Trzeba sobie pomagać nawzajem bo bez tego ani rusz
 
Witam

Ja to mam sny, chyba juz za duzo tego hehehe Snilo mi sie ze mierzylam temp i pekl omg
Co za glupie sny.

Skarpeta witam Cie na forum ja tez jestem nowa, ale mozesz na mnie tez liczyc :)
 
reklama
Skarpeta ja pracuje w państwówce więc u mnie jeśli oddam L4 to nie mam prawa włączyć komputera... bo to jest monitorowane
 
Do góry