reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witak :)
Sog super betka! Więc spokojnych 9-ciu miesięcy kochana:-)
Mineralna mam nadzieję że juz będzie wszystko dobrze. Trzymam &&&&
Paluszku wiem że to trudne ale nie martw się na zapas i nie szukaj. Idz do lekarza ,może on CIę uspokoi.
Oczywiście witamy w naszym gronie Kasię skarpetkę :-D Obys czuła się tutaj jak w gronie przyjaciółek ;-)

Ja mam pracowity weekend bo "teściowa" postanowiła zrobic mi i mojemu szczęściu urodzinową imprezę rodzinną i tak pichcimy ,pieczemy i gadamy. Jutro wielkie żarcie heheheh.
Musze Wam powiedziec że przez dwa dni nie mogłam prawie nic jesc a brzusio i tak mam taki wypukły. I sobie masowałam i cieszyłam się jak wariatka że to chyba juz taki troszkę dzidziowy:tak:
Jedyne co mi doskwiera to brzuch który ma już chyba dość zastrzyków bo zaczęły się robić siniaki i zastrzyki są bardziej bolesne ale może po wizycie 15 nie bede musiała ich juz robić codziennie.

Beka a jakie wyniki ma Twój M? My też mieliśmy problem z armią i werdykt że tylko IuI lub In Vitro...i duuupaaaa ;-) troszke specyfików i po 2 miesiącach dwie krechy :)
 
witam nowa staraczkę ;-) jak dla mnie super nik wole zgredka ;-) wiec witam zgredka ;-) ja lubie harego pottera ;-)
Z nami będzie ci razniej zawsze pomozemy wysluchamy pocieszymy ;-) wiec zawsze pisz co chcesz ;-) napewno w koncu sie uda i zobaczysz swoje upragnione 2 kreski;-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja zrobilam znowu test owu i nadal dwie kreski grube;-)wiec mysle ze jutro zwrosnie tempka takie mam wrazenie choc sie zastanawiam czy jesli z tej pierwszej owulki cos bylo to test ciazowy bedzie mozliwy wczesniej niz po tej owulce jak myslicie za ile dni bede mogla zrobic test?? od owulki bo niewiem ilu dniowy bedzie ten cykl bo aktualnie 25dc mam wiec niewiem co myslec ...

Iwasku a dlaczego masz zastrzyki ?? boli ?? biedactwo nielubie zastrzyków ... <głaszcze>
 
Ostatnia edycja:
Atanku to leki przeciwzakrzepowe i trzeba je robic albo w tyłek (nie dam rady ;) ) albo w brzuch. Nie są przyjemne ale było w miare ok. Chyba juz zmeczenie materiału nastąpiło mimo iż staram się zmieniac miejsca.
Dziękuję :) :***

Wywiało nam babeczki :)
 
Hejka:)

Iwasku dzieki wielkie też bardzo się cieszę i juz jestem spokojna wiem ze wszystko bedzie super:)
Kochana a czemu ty musisz sobie aplikowac te zastrzyki przeciwzakrzepowe w ciązy??
Ja 3 lata temu przed i po operacji kolana musiałam tez sobie wbijac codziennie w sumie przez miesiąc chyba i juz tez nie miałam gdzie wbijac...a do tego zostało mi kilka znamoin które przekształciły się w pieprzyki po tych zastrzykach....wiec współczuje bo przyjemne to nie jest:)

Atanku musisz byc cierpliwa i zobaczyc jaka bedzie jutro tempka i nie martwic sie na zapas:)

Witam tez Kasie skarpetke:) rozgoscie się i pytaj o wszystko:):)

Beka nie czytaj za duzo tylko słuchaj Iwaska i poczekaj na konsultacje z nowym lekarzem:):) trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&
 
Mierzyłam tempkę tylko jeden cykl i to ten w którym zaciążyłam ale w sumie tylko po to by potwierdzić owulację więc nie jestem kompetentną osobą w tym temacie. Miałam totalnie pokrecona ta temperaturę co zreszta tu pisałam. Do tego dziwny śluz no i jest fasolka:) Pok miała to opisane na swojej stronie.

Sog mój gin bo zrobieniu koagulogramu (jestem blisko minimum)stwierdził że to nie zaszkodzi a może zapobiedz powstaniu skrzepów które mogłyby blokować "połączenie" z dzidziusiem (nie wiem jak to się fachowo nazywa ) więc się szprycuję ;-)
 
Ostatnia edycja:
Soglam dziex no poczekam do jutra nie mam wyjscia aale zastanawiam sie kiedy bde mogla test robic bo niemam zielonego pojecia kiedy @ powinna byc...
mam nadzieje ze nie przyjdzie ;-)jakos taaka optymistyczna jestem dzisiaj moze przez ten sen ostatnio ;-) a dzisiaj śnlo choc wszystkiego nie pamietam tylko urywek ze lezalam w lozeczku a maz z uchem na brzuszku i mialam taki duzy brzuszek ;-) ale mile to bylo ;-) az sie budzic nie chcialam ;-)
 
Po jutrzejszej tempce Atan powinnas wiedziec czy masz jeszcze zaczekac do testu tak mysle.A ja trzymam kciuki żeby sny były prorocze:)

Iwasku wiec tulę mocno bo jak trzeba się kłuć to trzeba....i nic na to nie poradzimy:):)Dasz rade kochana:)
 
reklama
współczuję iwasku ale bedzie dobrze dasz rade czego sie nie robi aby miec zdrowe dziecko ;-)<przyytulasek>

Podoba mi sie atanku tylko wtedy nie wychodzi moje imie ;-) uknata a tak jest Nata od Natali ;-)
 
Do góry