reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzis moj M powiedzial mi, ze mi piersi urosly eehhehe no coz tez mi sie tak wydawalo przed okresem, ze to moze juz. A tu przyszedl @ i nic, chyba poprostu zgrublam ehhehe
 
reklama
ma_gdalena ja też pracuję w państwówce ale mój kierownik nie ma nic przeciwko jeśli dziewczyna przyjdzie do pracy powiedzmy...dla zabicia domowej nudy
 
Hej :-)
U mnie już @ się praktycznie skończyła i od jutra zaczynamy starania :-). Wreszcie.! No i jutro też mam pierwszą część egzaminu zawodowego.
Ma_gdalena ja na twoim miejscu skorzystałabym z L4 a czas wolny zawsze się jakoś zagospodaruje. :happy2:
 
Ja tez witam nową staraczkę;) zmiana gina to faktycznie dobry pomysł...
A u mnie...dziś troche lepiej, plamien prawie nie ma i samopoczucie lepsze, staram się być dobrej mysli i nie nakreacac sie za bardzo...
BIG bete robiłam ale tylko raz niecałe 600 (biorąc pod uwagę to ze gin powiedział, że to baaaardzo młoda ciąża to chyba nie najgorzej...)
Iwasku dzielna jestes z tymi zastrzykami...ja bym chyba nie umiała sobie nic wstrzyknac, raz robiłam kotu razem z m. i oby dwoje prawie zemdlelismy:p
Korci mnie zeby wstawić suwaczek...
Magdalena, rozumiem Twoje rozterki...ja mam mase watpliwosci z L4 z jeden strony wiem, że to czas który można mieć tylko dla siebie, jest wiele spraw które trzeba pozałatwaić i warto z tego korzystać z drugiej strony boje się nudy, no i rekacji szefów, już teraz mam ogromne wyzuty sumienia i czuje sie winna, że nie moge chodzić do pracy...głupie...ale prawdziwe...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No moze wstawie tylko najgorzej ze ja nie moge liczyc wg om bo wtedy wyjdzie mocno zawyżony wiek fasolki...przy tych moich długasnych cyklach, wiec chyba musze troszke przesunąć sobie dzien ostatniej miesiączki...
 
Do góry