reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No i ja się witam niedzielnie:):)

Dzisiaj mój męzus juz jest do życia i nawet udało mi się go wykorzystac:):)

Paluszku wstawiaj,wstawiaj...fantastyczne uczucie obserwowac z dnia na dzien jak nam fasolka rośnie:):)a i ty kochana dałabyś rade z zastrzykami bo jak trzeba to trzeba, ja os małego miałam łacznie pare zastrzyków w tym szczepionki...wiec za zastrzykami nigdy nie przepadałam....a zostałam krwiodawca pare lat temu i sama tez się kłułam w brzuch po operacji kolana....uwierz mi że do wszystkiego jestesmy w stanie przywyknąc:):)

Sim i Magda...zawsze na l4 ciązowym dostaje się 100% zarobków z ostatnich 12 m-cy odliczając miesiące w których nie przepracowało się conajmniej połowy miesiąca no i wliczając wszystkie uwidocznione w płacach premie:):)
 
reklama
Kalisia zaciskam więc mocno kciuki i przesyłam fluidki ciążowe:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witam dziewczynki ;)

Wiem ze bardzo zadko jestem ostatnio ale sesja i egzaminy zabieraja czas :(
Jestem tuz przed owulacja wiec trzymajcie kciuki !! Oby sie udalo w tym miesiacu :))
I prosze o mase ~~ od zafasolkowanych :D:D Pozdrawiam ;))
 
Asiolku i She trzymam mocno kciuki i przesyłam wam masę fluidków:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

i pod koniec cyklu pięknie mi się chwalić II KRECHAMI KOCHANE:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry