reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Oj kochana wszystko znioę i to z uśmiechem na ustach:-) Dłuuugo czekałam na to by nosić pod serduszkiem czastkę siebie. ;-)

Zmykam kobietki więc zyczę spokojnej nocki a Tobie Atanku pięknych proroczych snów. Buziaki

Ups. Poprawię się:-D
 
reklama
Dobranoc Iwasku milych snow tobie i fasolce ;-)
widze ze wszystkie poszly spac wiec milej nocy do juterka ;-) spijcie dobrze ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej ja właśnie wróciliśmy od dziadków ze spotkania rodzinnego i Ł już smacznie chrapie ;-).
Widzę nową osóbkę i witam serdecznie :-).
Iwasku współczuję tych zastrzyków ale dla dzidziusia to zrobimy wszystko żeby było tylko zdrowe :happy:
Atan to teraz się tylko przytulać i przytulać. &&&&&&&&&&&&&&&
 
niestety przytulaskow niema bo meza niema dzisiaj wieczorem dopiero wroci ;-( dlatego byly w czwartek w nocy powinny przezyc jak nie to bedzie nastepny cykl...
 
Hej dziewczyny, nadrobiłam Was wreszcie

Witam nową staraczkę, witaj dziurowskarpecie:-) myślę że najwyższy czas zmienić lekarza, być może trzeba tylko coś wyregulować, powodzenia
 
Iwasku, nie wiem, czy Ci lekarz mówił, ale nie powinno się masować brzucha w ciąży, bo można spowodować skurcze... Nie chcę Cię straszyć, ale szkoda ryzykować. Lepiej położyć dłoń, ale nie masować.
 
reklama
Silmirel to mnie zaskoczylas ze nie mozna masowac brzucha, ja gladze moj brzuszek i wtedy maly robie sie ruchliwy, jak sie wypchnie to gladze go po glowce czy tez pupce nie wiem co to.
Paluszku jak sie czujesz? Wogole robilas bete bo nie pamietam? Trzymam &&&&&
Jak tam zaciazone sie czuja? JA sobie odpoczywam aktualnie. Błogie lenistwo. :)
 
Do góry