reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Solgam ty sie nie stresuj wynik ponizej 5mlU/ml oznacza brak ciazy.
Wsio powyzej oznacza ze jest, no chyba ze sa to jakeis zaburzenia, no ale juz bez przesady. Zaraz znajde statystyke dla Ciebie, ktora kiedys przeczytalam. Pisza tak:
Według generalnej zasady każdy poziom hCG w surowicy krwi poniżej 5 mIU/ml (5 IU/L) uznawany jest jako wynik negatywny, przeczący ciąży. Rezultat powyżej 25 mIU/ml (25 IU/L) rozpatrywany jest jako pozytywny, oznaczający ciążę. Jeżeli wynik nie jest jednoznaczny, powtórz badanie po dwóch dniach (najlepiej w tym samym laboratorium) – wzrost stężenia hCG sugeruje ciążę. Trzeba przy tym pamiętać, że sama implantacja embrionu może odbyć się w różnym czasie - pomiędzy 6 a 12 dniem po owulacji (najczęściej 10-ty). Ponieważ hCG zaczyna być wydzielane od ok. 1-2 dni po zagnieżdżeniu w macicy, ze względów ekonomicznych nie ma większego sensu wykonywać testów przed 10-12 dniem po jajeczkowaniu.
I podaja statystyke: do 3 tygodni. (7 dni po owulacji) wiecej niz 5, 3 tydzien 5-50, 4 tydzien 4-426, 5 tydzien 19-7340 itd.
Czytalam gdzies ze podobno w ciazy mnogiej hsg jest niski na poczatku.

dzieki beka za słowa otuchy.... z tym niskim hcg przy bliźniakach...to mi nadzieje zrobiłas bo ja nawet ostatnio myslałam ze fajnie by było miec dwójke naraz....:):) ale teraz to chcę donosic ciąże i mieć zdrowego chcociaz jednego maluszka....
 
reklama
Kinius84
Ja nie mam wyboru bo tutaj potrzebuje skierowania do gin. Jak dzwonilam i mowilam, ze chce zrobic bete i nawet zaplace prywatnie to sie nie dalo. Wiec i tak czy siak musze isc do niego, wogole tutaj ciaze prowadzi lekarz twoj i polozna :)
 
soglam a ile u Ciebie kosztuje beta? u mnie 45 zł ze zniżką dla pracowników i wynik na drugi dzień, to chyba lekka przesada
 
soglam a ile u Ciebie kosztuje beta? u mnie 45 zł ze zniżką dla pracowników i wynik na drugi dzień, to chyba lekka przesada
no wiesz u mnie za tą kwotę miałam dwie bety bo jedna kosztuje 20zł +2zł za pobranie krwi:)

big....wiem że to norma...ale głupia baba się przejmuje:):)
juz o tym nie mysle i mi znacznie lepiej
 
Kurcze ja dzisiaj siedzę nad zdjęciami z urlopów i w końcu muszę wbrac jakieś do wywołania bo albumy stoja puste...grrr
a katalogów jest kilkanaście....zdjecia lubie oglądac ale jak trzeba cos wybrac to jest dylemat...eh
 
Czesc
Muszę sie wyżalić, bo juz łapię dołka:((
Staramy sie o dzidzię i ciągle przeszkadza nam w tym grzybica:((.Ciągłe wizyty u gina,lekarstwa , a cholerstwo wraca.:(
Czy macie moze jakis sprawdzony sposób na grzybicę???
Ja już wymiękam:-(
 
reklama
Czesc
Muszę sie wyżalić, bo juz łapię dołka:((
Staramy sie o dzidzię i ciągle przeszkadza nam w tym grzybica:((.Ciągłe wizyty u gina,lekarstwa , a cholerstwo wraca.:(
Czy macie moze jakis sprawdzony sposób na grzybicę???
Ja już wymiękam:-(
ja miałam problem na studiach z grzybkami i tez co chwile wracały az gin dopatrzyła się nadżerki i mi ja wyleczyła taki płynem,od tamtej pory żadnego problemu,żadnej infekcji niczego kompletnie chyba juz ze 3 lata wiec moze to to??
masz wykonywana cytologie jak złapiesz grZybki?? bo widocznie u ciebie tez stosują zaleczanie zamiast wykryć przyczynę??
 
Do góry