reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja jeszcze nie farbowałam, bo odrostów nie mam strasznych, ale moja fryzjerka mówiła, że spokojnie można farbować, ale tymi bezpiecznymi farbami, jak pisze Ael :) planuję zafarbować przed wyjazdem wakacyjnym, czyli po 10 lipca :)
 
reklama
jestem
beka Ty faktycznie masz dlugi ten cykl,ciekawe co lekarz na to , a swoją droga czemu nie idziesz do ginka tylko do ogólnego?
soglam gratuluje baaaaardzo serdecznie:-), powiedz kiedy robilaś 1 test ciążowy?i czy cos czulas bo ja nic, tylko lekki ból ale nie taki jak a okres..taki przewlekly jakby cos sie dzialo w środku coś przemieszczalo,,;;:-)dziękuje za fluidki oby podzialaly:)
Aelreda casting to loreal'a - tez ja uzywalam ale troszkę za szybko się spierala, teraz juz nie farbuje, sloneczke mi rozjaśnia moje blondy:)
 
No ja niestety jestem zmuszona farbować co miesiąc, maks co 5-6 tygodni, bo farbuje na czarno a mam naturalny jasny brąz więc odrosty baardzo się przebijają :p
Ale ja wam odradzam te farny w piance, to jakaś pomyłka, pianka mi się zamieniała co parę minut w wodę, zjeżdżała z włosów, a i tak po 3 tygodniach musiałam farbować bo miałam na pół kilometra odrosty...
Chociaż co się dziwię, farby się długo nie trzymają moich włosów...
 
a ja sie wlasnie dowiedzialam od znajomej ze u mojego J w wiosce chodzi plota ze bedziemy mieli synka i jestem na koncowce hehe zadzwonilam do mojego kochanego a on mowi ze to fakt bo jakis znajomy mu gratulowal ale z kad ta plota sie wziela to nie mam pojecia w zeszlym roku mowili ze blizniaki bede miec hehe co za dziwnie ludzie i uroki malych miasteczek hehe

A co do farbowania to ja zawsze sie farbowalam na blond z natury mam ciemny blad a teraz chce wrocic do naturalnego ale zobaczymy czy wytrzymam z odrostami hehe i zapuszczam teraz wloski:) a ja zawsze mam rozjasniaczem farbowane u fryzjera ale to chyba wella albo loreal :)
 
Ostatnia edycja:
jestem
beka Ty faktycznie masz dlugi ten cykl,ciekawe co lekarz na to , a swoją droga czemu nie idziesz do ginka tylko do ogólnego?
soglam gratuluje baaaaardzo serdecznie:-), powiedz kiedy robilaś 1 test ciążowy?i czy cos czulas bo ja nic, tylko lekki ból ale nie taki jak a okres..taki przewlekly jakby cos sie dzialo w środku coś przemieszczalo,,;;:-)dziękuje za fluidki oby podzialaly:)
Aelreda casting to loreal'a - tez ja uzywalam ale troszkę za szybko się spierala, teraz juz nie farbuje, sloneczke mi rozjaśnia moje blondy:)

Ja miałam tylko wewnętrzne przeczucie że się udało....i przy ostatnich 29dc zrobiłam pierwszy test z czułościa 10 w 26dc i wyszła I krecha ale awet chyba 5 minut ie odczekałam i wyrzuciłam,w 28dc zaczęło mnie ciągnąc podbrzusze ale w ogóle nie tak jak na @ no i w 30dc (dzien spodziewanej @) zrobiłam test o czułości 25 (standard) i wyszła blada II krecha po 2 minutach,jak powtórzyłam test w 32dc to II krecha wyszła odrazu i sie zabarwiała ale juz ciemniejsza niz w 30dc...mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... i trzymam kciuki za twoja fasolkę:)
 
Taka informacja do was wszystkich, na noc radzę wam wszystkim wyłączyć wszystko co macie podłączone to prądu. Słońce się nam trochę popluło więc jakiś ładunek magnetyczny idzie do ziemi a szkoda by się sprzęt popalił.
 
O kurde.. To trzeba wylaczyc.
Wrocilam z zakupkow, zaraz obiadek. Ale u nas duszno, zdycham...
Soglam nie liczy sie wynik bety, a przyrost, wiec trzymam kciuki za piekny wzrost! Ja tez mialam niska, bo 120, to nie jakies wow.
 
O kurde.. To trzeba wylaczyc.
Wrocilam z zakupkow, zaraz obiadek. Ale u nas duszno, zdycham...
Soglam nie liczy sie wynik bety, a przyrost, wiec trzymam kciuki za piekny wzrost! Ja tez mialam niska, bo 120, to nie jakies wow.
A w którym dniu cyklu robiłas betę??? albo lepiej w ile dni po owulacji mniemasz??

no bo wiesz ja troche sie przejełam tym bardziej po wynikach vanilii ponad 4tys i zaczelam teraz o tym czytac no i martwie się troszkę i juz siedze jak na szpilakch czy dobrze przyrosnie.....kurde....
 
reklama
Soglam łapię trochę fluidków w końcu muszę zacząć je zbierać :-p.
Ja uciekam bo już tu pół dnia siedzę z wami ;-). Do wieczorka ;***
 
Do góry