reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Miałam robioną cytologię i wyszła ok,później miałam posiew i wyszły grzybki.Teraz znowu robiłam sobie na własną rekę biocenoze i jest grzybek.Grzybica zaczęła mi sie tak wogole od antybiotyku na gardło i tak sie za mną ciągnie.Ryczeć mi się już chce z bezsilnosc.W przyszłym tygodniu znowu do gina:wściekła/y:Majątek wydaję na to i ciągle lipa.
Jak tu się skupic na staraniach,jak ciągle coś:-(
 
reklama
Malami współczuję. Ja ci niestety nie pomogę bo nie miałam grzybicy ale trzymam kciuki żeby jak najszybciej odeszła i dała ci spokój :happy2:.
Soglam nie zamartwiaj się tu nam bo wszystko jest w prządku. Dzidziuś na pewno będzie zdrowiutki a ty się nie potrzebnie zamartwiasz. Proszę o uśmiech od ucha do ucha i myśleć pozytywnie. :-)
 
Dzis mam juz wieksze plamienia czuje ze to bedzie @ no nic chyba sie nie udalo, ale sie ciesze ze ide jutro do lekarza mam nadzieje, ze cos mi doradzi moze jakies dodatkowe badania albo co. Dobra ide dalej kompletowac dokumenty :)
MALAMI mi tez powiedziala ze mam jakas narosl - ale nie chce mnie faszerowac tabletkami ze duzo kobiet to ma i nie bedzie mialo wplywu na ciaze. Wiem, ze to nie to samo, ale ciagle sie zastanawiam czy napewno tak jest. Czy nie pwoinnam tego wyleczyc itp.
Ja bym zmienila gin tzn. zaciaglabym opinii innego.
 
Miałam robioną cytologię i wyszła ok,później miałam posiew i wyszły grzybki.Teraz znowu robiłam sobie na własną rekę biocenoze i jest grzybek.Grzybica zaczęła mi sie tak wogole od antybiotyku na gardło i tak sie za mną ciągnie.Ryczeć mi się już chce z bezsilnosc.W przyszłym tygodniu znowu do gina:wściekła/y:Majątek wydaję na to i ciągle lipa.
Jak tu się skupic na staraniach,jak ciągle coś:-(

malami polecam Ci Lacibios femina, bez recepty, przewiewne galoty, chłodny prysznic - absolutnie nie gorące kąpiele, zero basenu no i sama możesz sobie aplikować maść Clotrimazol, to tyle leczenie domowego ode mnie
 
Miałam robioną cytologię i wyszła ok,później miałam posiew i wyszły grzybki.Teraz znowu robiłam sobie na własną rekę biocenoze i jest grzybek.Grzybica zaczęła mi sie tak wogole od antybiotyku na gardło i tak sie za mną ciągnie.Ryczeć mi się już chce z bezsilnosc.W przyszłym tygodniu znowu do gina:wściekła/y:Majątek wydaję na to i ciągle lipa.
Jak tu się skupic na staraniach,jak ciągle coś:-(

Malami, ja teraz brałam Nystatynę, natychmiast pomogło. Ale skoro Ty masz, to Twój też musi się leczyć!! bo nawzajem się zarażacie, to nie tylko Twój problem jest.
No i jak Donia mówi, zero basenu, bawełniane galoty, częste mycie, ale samą wodą, osobny ręcznik do miejsc intymnych. I po wyleczeniu jakiś probiotyk dopochwowy. Jakieś Lactovaginal czy coś takiego
 
no widze ze wy mi wmyslach czaytacie ja uznalam ze ginek mnie czyms odraznil chyba bo od wczoraj mnie tak zaczelo pulsowac i potem przy wargach sromowych lekko bardziej rozowe wczoraj wzielam wymoczylam w nadmanganie potasu i posmarowalam mascia dla dzieci pantenal czy jakos tak i nie swdzi juz ale wczoraj zaczelo swedziec ale mysle czy cos jeszcze na to pomoze bo kurde wczoraj sie poswiecilam bo przestalo dokuczac poznym wieczorem do przytulanek ale po nich wrocilo;-( a chcialabym na owulke trafic z plemnikami a nie ze mi wszystkie do tego czasu poumieraja ;-( wiec czy ten lek co napisalas DONIU pomoze mi ?? lekarz robil wymas... choc w kwietniu byl wymas bez zastrzezen ...

LOVKA wspołczuję ale zato mozecie sie starac o fasolke bo wiesz w ktorym dniu masz ;-) łatwiej obliczyc ;-)pozniej mozesz ;-)kiedy test ciazowy zrobic ;-)

bede jak dojade do domku bo zaraz wychodze z pracy narazie kochane ;-) po drodze wejde do apteki..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry