reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam dziewczyny :) dawno mnie tu nie było :) ale czasem jak znajdę chwilę to sobię Was podczytuję :)
przede wszystkim gratulacje dla wszystkich nowo zafasolkowanych mamusiek :) życzę spokojnych 8 miesięcy!!! :)
I widzę, że tu odbyła się rozmowa odnośnie bety solgam. To ja napiszę dla pocieszenia, że ja miałam robioną betę później jakoś, i wyszła ok 450, w każdym razie blisko dolnej granicy, poszłam do lekarza na nfz, i lekarz mnie postraszył, że za niska... zdziwiłam się, bo przecież mieściłam się w normach.... no i oczywiście przepłakałam wieeeeele godzin :p bo uwierzyłam lekarzowi... a teraz noszę pod serduszkiem dużego i mam nadzieję zdrowego bobaska :D
 
reklama
Mój TZ tez sie leczy za kazdm razem ze mną, nie wiem co jest nie tak.po ostatnim leczeniu wydawało mi sie ze jest ok,ale po przytulankach wróciło cholerstwo.
Ogólnie jakiś do d... ten dzisiejszy dzien,dobrze ,że juz sie kończy.Idę spać , jutro będzie lepiej.Dobranoc
 
no widze ze wy mi wmyslach czaytacie ja uznalam ze ginek mnie czyms odraznil chyba bo od wczoraj mnie tak zaczelo pulsowac i potem przy wargach sromowych lekko bardziej rozowe wczoraj wzielam wymoczylam w nadmanganie potasu i posmarowalam mascia dla dzieci pantenal czy jakos tak i nie swdzi juz ale wczoraj zaczelo swedziec ale mysle czy cos jeszcze na to pomoze bo kurde wczoraj sie poswiecilam bo przestalo dokuczac poznym wieczorem do przytulanek ale po nich wrocilo;-( a chcialabym na owulke trafic z plemnikami a nie ze mi wszystkie do tego czasu poumieraja ;-( wiec czy ten lek co napisalas DONIU pomoze mi ?? lekarz robil wymas... choc w kwietniu byl wymas bez zastrzezen ...

LOVKA wspołczuję ale zato mozecie sie starac o fasolke bo wiesz w ktorym dniu masz ;-) łatwiej obliczyc ;-)pozniej mozesz ;-)kiedy test ciazowy zrobic ;-)

bede jak dojade do domku bo zaraz wychodze z pracy narazie kochane ;-) po drodze wejde do apteki..

Atan nie wiem, raczej nie powinno zaszkodzić. Ja po ostatniej wizycie u gina miałam lekkie plamienie. Niestety te plastikowe narzędzia takie są. Myślę, że maści nie szkodzą, a jak masz świąd to może użyć Clotrimazol, jest w aptece bez recepty.

Sil nie zgodzę się, że nic nie wyjdzie jak jest zakażenie. To nie ma nic do rzeczy, oprócz tego, że oczywiście partnerzy zarażają się nawzajem to poczęciu to nie przeszkadza, a w każdym razie nie uniemożliwia :)

Lilly witaj założycielko wątku :)
napisz jak się czujesz i jak wypadły badania w 12 tc?
 
Witam dziewczyny :) dawno mnie tu nie było :) ale czasem jak znajdę chwilę to sobię Was podczytuję :)
przede wszystkim gratulacje dla wszystkich nowo zafasolkowanych mamusiek :) życzę spokojnych 8 miesięcy!!! :)
I widzę, że tu odbyła się rozmowa odnośnie bety solgam. To ja napiszę dla pocieszenia, że ja miałam robioną betę później jakoś, i wyszła ok 450, w każdym razie blisko dolnej granicy, poszłam do lekarza na nfz, i lekarz mnie postraszył, że za niska... zdziwiłam się, bo przecież mieściłam się w normach.... no i oczywiście przepłakałam wieeeeele godzin :p bo uwierzyłam lekarzowi... a teraz noszę pod serduszkiem dużego i mam nadzieję zdrowego bobaska :D

dzieki lili...ale juz się nie przejmuje tym i wiem ze bywa róznie dlatego wierze po prostu że bedzie dobrze...:))
a jak ty się czujesz kochana?? jakies dolegliwości ciążowe w ogóle masz czy przechodzisz bezproblemowo?? poznałas juz płes dzieciątka??
 
Ja jakieś 1,5-2 lata temu cały czas miałam problemy , cały czas swędziała puchła i schodziła skóra.Myślałam , że to zależy od proszku do prania jaki używam .Zmieniałam na początku było ok i po jakimś tygodniu ta sama bajka. W końcu gin stwierdziła ,że mam nadżerkę . chodziłam przez dwa tygodnie co drugi dzień i smarowała jakimś płynem. Nie powiem żeby to należało do przyjemnych zabiegów ale pomogło w 100 % . Od tamtej pory żadnych problemów.
Malami może powinnaś zmienić ginekologa. Zasięgnąć porady z innego źródła... Mam nadzieje , że szybko się wyleczysz Ty i Twój mężczyzna... :*co z tego że zajść w ciąże teoretycznie można jak seks nie sprawia tyle radości bo zapewne czujecie się z tym faktem niekomfortowo.
Soglam nie przejmuj się tyle :) Ciesz się fasolką:*
 
witam spowrotem kupilam 2 masci i narazie3 tylko na ta na otarcia uzylam i odrazu lepiej wiec mysle czy to czasami nie wina majtek ;-) a nie ginka ;-) ale ta 2 masc co donia pisze tez kupilam;-)
wiecie zastanawiam sie czemu testy owu nadal negatywne.. ten pechezyk na usg wygladal jak ta wasza fasolka moze on zle spojrzal ;-) co myslicie?
 
U mnie ciąża ogólnie od samego początku przebiegła praktycznie bezobjawowo :) mdłości miałam lekkie, i to nawet nie codziennie, wymiotowałam parę razy, pierwszy raz chyba ok 9 tyg... i zdarzało mi się może góra raz w tygodniu... troszkę dłużej spałam, ale beż drzemek w ciągu dnia, także też nie było źle :p ostatni raz wymiotowałam chyba w 14 tyg i do teraz nic :) od tych paru tygodni czuję się na prawdę rewelacyjnie :) Jedyne co to cycuchy mi urosły do olbrzyyyymich rozmiarów :p brzuchol mi rośnie, dzidziuś coraz częściej daje o sobie znać i puka wieczorami do mamusi :p płci jeszcze niestety nie znam, muszę poczekać do usg połówkowego które będę miała 24 czerwca i już odliczam dni :)
A co do badań w 12 tc, ja je miałam robione w 13t 5d, i wyszły bardzo dobrze :) miałam robione tylko usg genetyczne :)
 
Lily to super że u ciebie wszystko w porzadku i dzidzia rozwija się dobrze:)
pochwal się brzuszkiem jak tak ładnie rośnie,chetnie popatrzymy:):)
 
reklama
Do góry