reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Big spokojnie, możliwe że po południu spadnie trochę deszczu w całej Polsce. Z resztą u Ciebie burza już się szykuje. Pamiętaj kochana jeśli widzisz na niebie ciężkie chmury, wiatr się zmógł i jest nagle straszna duchota to zapowiedź burzy.

Soglam kochana każda ciąża jest inna, wynik zależy od tego ile hormonu hcg Twoja ciąża posiada, to że jest niskie nie oznacza, że jest źle, fasolka po prostu potrzebuje jeszcze z tygodnia bądź dwóch by się umocnić. A w przypadku Vanilii to mówię, przy 5 tygodniu to jest możliwość, że znajdują się dwie fasolki albo jedna bardzo silna.
Nie dramatyzuj bo nie ma po co. Betka Ci przyrośnie książkowo to dopiero Ci ulży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Robilam w 28 dc, czyli powiedzmy 13,14 dni po owulacji.
A Ty ile po owu jestes?
moja owu w tym cyklu mogła byc w 16-7dc czyli przy pierwszej becie był to 13-14dni po owu ( 31dc) wiec myśę ze nie jest źle...troche mnie pocieszyłas
dzisiaj mam 33dc czyli jakies 16dni po owu... i z dzisiaj betka bedzie w piątek,moze jutro do oebrania....trzyamj mocno kciuki....

Ael...tak wtedy mi ulży i bede czekac na 22.06 na serduszku dokolejnej ulgi....eh wariactwo....ciągle się człowiek o coś martwi:(
 
Ostatnia edycja:
Ael...tak wtedy mi ulży i bede czekac na 22.06 na serduszku dokolejnej ulgi....eh wariactwo....ciągle się człowiek o coś martwi:(
A szklanką po łapkach chcesz???? Po kiego się czorta martwisz?! Fasola jest nie postanowiła uciec i pewnie nie ucieknie, więc masz mi się nie denerwować tylko chodzić wszędzie uśmiechnięta z wielkim optymizmem zarażać wszystkich! Nooo bo się pogniewam!
 
A szklanką po łapkach chcesz???? Po kiego się czorta martwisz?! Fasola jest nie postanowiła uciec i pewnie nie ucieknie, więc masz mi się nie denerwować tylko chodzić wszędzie uśmiechnięta z wielkim optymizmem zarażać wszystkich! Nooo bo się pogniewam!
Juz sie ustawiam do pionu,absolutie nie chcę żebyś się gniewała:):)myśle naparwdę pozytywnie i czuje ze wszystko bedzie dobrze ale dopadaja mnie czasem takie demony....eh
 
reklama
Solgam ty sie nie stresuj wynik ponizej 5mlU/ml oznacza brak ciazy.
Wsio powyzej oznacza ze jest, no chyba ze sa to jakeis zaburzenia, no ale juz bez przesady. Zaraz znajde statystyke dla Ciebie, ktora kiedys przeczytalam. Pisza tak:
Według generalnej zasady każdy poziom hCG w surowicy krwi poniżej 5 mIU/ml (5 IU/L) uznawany jest jako wynik negatywny, przeczący ciąży. Rezultat powyżej 25 mIU/ml (25 IU/L) rozpatrywany jest jako pozytywny, oznaczający ciążę. Jeżeli wynik nie jest jednoznaczny, powtórz badanie po dwóch dniach (najlepiej w tym samym laboratorium) – wzrost stężenia hCG sugeruje ciążę. Trzeba przy tym pamiętać, że sama implantacja embrionu może odbyć się w różnym czasie - pomiędzy 6 a 12 dniem po owulacji (najczęściej 10-ty). Ponieważ hCG zaczyna być wydzielane od ok. 1-2 dni po zagnieżdżeniu w macicy, ze względów ekonomicznych nie ma większego sensu wykonywać testów przed 10-12 dniem po jajeczkowaniu.
I podaja statystyke: do 3 tygodni. (7 dni po owulacji) wiecej niz 5, 3 tydzien 5-50, 4 tydzien 4-426, 5 tydzien 19-7340 itd.
Czytalam gdzies ze podobno w ciazy mnogiej hsg jest niski na poczatku.
 
Do góry