reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Iwasek bez przesady :p brzusio ciążowy na pewno troszkę widać
Dzisiaj była u mnie klientka... i miała taki śliczny brzusio <marzy> .
No dzisiejszy dzień wyjątkowo ponury, a mnie jeszcze czeka pisanie pracy :/
 
Witam ponownie:) jestem po wizycie :) wyniki wszystkie b.dobre, morfologia itd. Jedyne co, to przyplątał się jakiś stan zapalny, ale mam 3 ampułki do wzięcia i będzie już ok :)
Miałam robione usg, dosyć długo, bo małe się przemieszczało :) matko, co za uczucie widzieć rączki i nóżki, brzuszek, główkę.... w pewnym momencie obraz przeskoczył na 3d i normalnie widziałam paluszki, główkę, nosek- cudne uczucie :) jakieś pomiary zrobił mi, ale chyba nie te narządowe, tylko "wzrost" dzidziusia i NT, a i słyszałam serduszko :) zdjęć niestety nie dostałam, tylko kartkę, także ją wkleję. Następna wizyta za 4 tygodnie (oczywiście standard- morfologia i mocz). Boziu, nie mogę się nadziwić, że dzidziuś już sięga rączką do ust - coś pięknego. Za tydzień mam przejść na Prenatal zamiast kwasu foliowego. A i malutkie jest starsze niż z OM, z USG jest równo 12tyg.
Zastanawiam się czy nie umówić się na to genetyczne prywatnie do szpitala, w którym chcę rodzić. Mój gin zostawił tą decyzje dla mnie, ale powiedział, że wszystko jest z dzidziusiem w jak najlepszym porządku.
100_8273.jpg
 
Witam

dalej czekam na @ czy ktoras z was miala taki dlugi cykl to juz 42 dzien dziwne testy negatywne jakos specjalnie sie tym nie stresuje ale wolalabym dostac niz zeby sie okazalo ze cos nie tak jutro lekarz, ja tez tam nogi do gory daje mam taka kasiazke dostalismy ja na naukach przedmalzenskich "naturalne planowanie rodziny" i tak pisalo ze pozycja naleprza to facet gora ale wiadomo roznie mowia, folik jem i wytamine C bo podobno pomaga lepiej przyswajac go.
 
To teraz decyzja od Ciebie zależy :) Pytanie czy chcesz wydać około 200 zł, bo to różnie liczą. Przezierność, czyli NT masz prawidłowe, więc pewnie niewiele więcej Ci powiedzą :) Mój też starszy wyszedł na genetycznym :)

Magda miała takie długie cykle i ktoś jeszcze... Może do gina po lutkę na wyregulowanie? I prosiłabym o pisanie kropek po zdaniu, bo muszę rozszyfrowywać co do czego :)
 
reklama
Do góry