reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sil, właśnie tak myślę, że skoro mój gin nie widzi nic niepożądanego (a dość długo oglądał dzidzię), to chyba zaoszczędzę te pieniądze i dołożę do wizyty np w 22tyg (planuję pójść z mężem, właśnie do tego szpitala, gdzie badania są płatne, ale poród, jeżeli jestem ubezpieczona - nieodpłatny, bo mają umowę z nfz, ostatnio nawet podpisali umowę z funduszem na cc, że także nieodpłatnie. Podobno teraz najlepszy szpital położniczo-ginekologiczny w Rzeszowie). Usg połówkowe kosztuje tam 200zł, także tragedii nie ma :)
 
reklama
Dżisyys Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia burzowe na całą Polskę...o loool :szok:

I w końcu Oleśnica dostanie obiecany deszczyk...jupiii!!!!!
 
Hejka dziewczynki i ja się witam dzisiaj:)

Odebrałam rano pierwsza bete i wynik 79,62 czyli ciąża potwierdzona na 4-5 tydzien,może troche mała ale wg norm jak najbardziej ok i ja wierze że nosze maluszka który co dopiero się zadomawa wiec dzis tez oddałam nowa krew zeby zobaczyc jak przysrasta,w piatek wyniki....i mam nadzieje ze bede juz spokojniejsza....
zaliczyłam tez juz dzisiaj zajęcia jogi na które chodze od miesiąca i prowadząca juz mnie traktowała jak ciązówke ze wszystkimi dogodnościami w pozycjach jogowych,dziwnie sie czułam ale było fajnie....póki bede mogła bede cwiczyc cały czas plus basenik...:)

umówiłam się tez do gina na 22.06 i wtedy juz bedzie 7tydzien wiec i serduszko zobacze.....bardzo się cieszę...eh

przesyłam tez pierwsze ciążowe fluidki jak obiecałam
I seria dla atan~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

no i dla wszystkich starających ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
kochane kochajcie się z przyjemnościa i rozmnażajcie:):)

a co do rozmów na temat spotkania proponuje załaozyc watek na prywatnym naszym forum pod tytułem "spotkanie" i tam bedzie komplet informacji czyli kto chce i gdzie mieszka a nie trzeba bedzie tego wyszukiwac na forum...

kwaituszku i klari tulę i trzymam kciuki za kolejny cykl
kasia.natka no to owulka sie szykuje idealnie na urlopie....dziąłaj kochana i trzymam kciuki....:):)
beka może skonsultuj z ginem telefonicznie ten twój długi cykl i pytaj co robic.....
dagne super że wszystko super z dzidzia no i ty jesteś spokojniejsza.....
jaga21 witam ponownie.....
kiniuś trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i przesyłam wczesnociążowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~specjalie dla ciebie za pozytywny teścik
 
Ostatnia edycja:
no to gratulacje :)
Ja jutro ide do lekarza. Zazwyczaj nie mam takich dlugich mam kolo 30-33, ale testy negatywne, wiec postanowilam ze pojde jutro. Troche mam pod gorke, bo musze wszystko po angielsku przetlumaczyc sobie. Mam nadzieje, ze sie jakos dogadam.
Ide do wanny, trza sie jakos przygotowac:) Chodz to normalny lekarz nie ginekolog, to nie wiem czy bedzie mi tam zagladal eheheh
 
Soglam, super wyniki :)

Dagne, ja przynajmniej nie mam problemu z wyborem szpitala do porodu, bo mogę aż jeden :p Na genetycznym byłam z Mężem, widok jego miny, jak zobaczył Dzieciątko, bezcenny. Sądzę, że teraz już do gina go będę brała, bo już nie będzie dopochwowo :) No i obowiązkowo na połówkowe
 
hej dziewczynki. Witam sie po pracy. Witam nasze nowe staraczki czujcie sie jak u siebie:) a ja mam jakas dziwna @ taka kiepska ze wcale bym nie powiedziala ze ja mam ale nie narzekam:) wczoraj moj ukochany powiedzial mi ze chyba trzeba bedzie @ wyslac na dlugi urlop a ja sie zbuntowalam i powiedzialam ze nie :/ narazie odpuszczamy i koniec:p chyba az sie :szok: powiedzialam ze teraz biore sie tylko za siebie ze szaleje z nowymi ciuchami zakupami itp ze teraz sobie poszaleje bo pozniej to juz tak nie bedzie bo bedzie malenstwo i chce zeby ono mialo wszystko co najlepsze:p moze dziwne myslenie ale juz sie nastawilam ze nie ma staranek i totalny luz i jakos mi tak lepiej z takim mysleniem... moj stwierdzil ze bedzie wyskakiwal i bede musiala zadbac o obliczanie dni plodnych.

Soglam gratuluje wyniku betki teraz tylko dbac o was i do przodu i powoli odliczac sni do porodu:) bedzie dobrze:)

Sil- a ty kochana jak sie czujesz?? Nasze ciezaroweczki napiszcie jak sie czujecie?
 
Ostatnia edycja:
Hej slogam akurat weszlam na forum jak ty przeslalas fluidki ;-) ale fajniutko ;-) wczoraj bylo przytulanko i mysle ze w sobote dopiero nastepne bo mezulek w iatek do domku nie wroci ;-( mam nadzieje ze plemniczki nie uciekna bo jak na razie czekam na owulke ;-)ale plodne sa napewno bo moj wczoraj muwi cos tu za mokro czyzbys juz doszla a ja mowie ze nie ;-P to te plodne a on na to to ja lubie te plodne dni ;-P

SOGLAM GRATULUJE BETKI :-) ja 22.06 bede testowac uznalam ;-)bo niewiem jak liczyc ten cykl normalnie by sie skonczył szybciej ;-) w poniedzialek pecherzyk mial 14mm ciekawe ile juz ma ;-) wedele tego co w necie pisze to by max mial 18mm testy owu negatywne ..a ja w pracy szef o 15;20 przychodzi wiec zadlugo z wami nie bede ;-(
 
AAAA.... Mam pytanie. Do zaciążonych. Farbowałyście włosy w ciąży? Bo ja się zastanawiam. Boję się niesamowicie efektu Ani z Zielonego Wzgórza...
 
Dagne a nie mowilam ze bedzie dobrze ;-) ale chciałabym uslyszec takie serduszko jak bije ;-)to musi byc przeżycie ;-)

zmykam bede wieczorkiem ;-) trzymajcie sie ;-)i smacznego tym co obiadki robia np. iwaskowi;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
AAAA.... Mam pytanie. Do zaciążonych. Farbowałyście włosy w ciąży? Bo ja się zastanawiam. Boję się niesamowicie efektu Ani z Zielonego Wzgórza...
Ja farbuje ale zawsze wybieram jedną farbę Casting nie pamiętam firmy bo jest bez amoniaku i takich trza szukać nam mamusiowatych. Gdzieś na necie jeszcze można kupić specjalne naturalne farby dla ciężarówek ale to drogi interes bo sklep int chce za jeden kolor ok 60 zł.
 
Do góry