reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a ja???? buuu :-(, u mnie 14 cykl szczęśliwy
i na dodatek widnieję na liście starankowej, ojej czy to jakaś zła wróżba??? :shocked2:

Juz sie poprawiam!!!! Czasem się nie zapisują poprawki:wściekła/y: A Ty kochana to chyba dawno kopa w zadek nie dostałaś...bo ciężarówka ciężarówce wleje ;)

JEżeli znajdziecie chwilkę to wchodzcie i sprawdzajcie czy wszystko jest tak jak być powinno bo jak widać czasem sie trafi jakiś "błąd" :-)

Sog śliczny ten wiersz :)

Wszystkim z zmałpowanym specjalne ~~~~~~♥♥♥♥♥
 
Ostatnia edycja:
reklama
Teoretycznie @ liczy się od pierwszego dnia krwawienia, ale z własnych doświadczeń i po konsultacji z ginem jezeli plamienia trwają dłuzej niż dwa dni i sa wyraźne i występują przed każdą miesiączką to można je uznać za pierwszy dzień cyklu...podobno tylko w przypadkach kiedy plamienia sa genetycznym uwarunkowaniem a nie spowodowane jakimiś problemami. Ogólnie mi lekarz powiedział, że licze od krwawienia ale mam mocno na uwaadze dzien kiedy zaczełam plamić i przy kilku miesięcznej obserwacji powinnam wyczuć czy palmienia zaliczac do starego czy nowego cyklu
 
Iwasek ja łapię 3 :-) takie tłuściutkie i z serduszkami mmm...
Paluszek czyli ja mogę liczyć od dziś :-).
Dziękuje za odpowiedzi
 
Iwasek I z podwójną siłą to powinny w tym cyklu pomóc :-) i może się uda.
A u mnie zaczął się dziś 7 cykl starań :happy2:
O 7 to może ten cykl będzie udany bo ta 7 się coś mnie uczepiłam od długiego czasu. Wczoraj był 7 i zdałam prawko to może może :-)
Fifka to będziemy działać dalej i może teraz się uda. :happy2:
 
Iwasek my się staramy już 3 cykl ;DD Ale ten czas leci ;))
Klari gratuluję prawka! Ja sobie teraz nie wyobrażam poruszania się gdziekolwiek bez autka... Duże ułatwienie. Choć w mieście mam problem z postawieniem auta (to jedyny problem) a reszta to ŻYĆ, NIE UMIERAĆ!!!
~WITAM NOWE STARACZKI~

U nas pogoda okropna, duszno... :/ Nie lubię! Oddam troszkę słonka chętnej... jest w ogóle jakaś?!
A teraz lecę do fryzjera, a późnej do szpitala - do babci.
Buziaczki brzuchatki =* (staraczki dostają też... na zachęte!) ;D
 
Mam prawko ale nie ma auta więc i tak pieszo będę wszędzie latać :-p.
Lovka u mnie też duszno i słonecznie jak by było inaczej to bym się z tobą z chęcią zamieniła
iwasek duża wygoda ale nie dla mnie ale dla Ł bo teraz będę go wozić wszędzie bo ja nie piję i on będzie mógł teraz bez problemu ;-)
 
reklama
Do góry