reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Klari znam ten bół. A jak już słyszę "Kochanie, pojedziesz z powrotem?". Wiem, że jestem dziwną kobietą, bo jak jedziemy "z powrotem" to mężuś ma taki zgon, że śpi jak wracamy, ale ostatnio mnie zaskoczył, bo był mega pijany, spał na tylnym siedzeniu w aucie... wracaliśmy do domu 15km... A ja nie jeżdżę wolno, więc długo nie jechaliśmy, jak wszedł do domu to miał takiego "pałera", że pół nocy rojbrowaliśmy ;D Zaskoczył mnie totalnie, bo ja myślałam, że jak zaśnie tej nocy jak wrócimy do domu, to się dopiero na Teleexpress obudzi następnego dnia!!! :D
FACECI...

Paluszek jak samopoczucie kochana?
 
Tak żeby spał to nie będzie często ale ja znam swoją rodzinę i nie chcę zabraniać mu pić z nimi :happy2:. A u mnie często się spotyka rodzinka i są %% ale z umiarem każdy wie ile może. :happy2: No i jak Ł wypije to jest łatwiejszy więc dla mnie to i lepiej :-).
No właśnie Paluszek jak tam u ciebie.?
 
Ale Klari ja przyzwyczaiłam i momentami mnie to denerwuje... Więc nie rób mojego błędu. Wypije - będzie łatwiejszy. Pe do mnie czasami mówi w żartach "No wypij, będziesz łatwiejsza" ;D Ale cięta riposta "Ja jestem łatwa, to Ty jesteś frajer" :D Kiedyś się na to obraził, jak usłyszał frajer, a teraz to normalka :D:D:D Mój mężuś ukochany...
Iwasek działają, działają... Tak po cichu liczę, że ten cykl będzie dla nas owocny... Ale ciiii... (to takie moje małe marzonko) :D
 
Lovka ja nie będę narzekać bo i tak nie pije a przy okazji sobie pojeżdżę bo samochodu pewnie swojego jeszcze jak na razie nie będę miała.
 
Lovka trzymam zatem tak po cichutku &&&&&&&&& :-)

Czas na mnie . Moje szczęście ma smaka na spagetti więc będę się spełniac w kuchni;-)
Zapewne znowu będę Was godzinę nadrabiała ale dam radę . Płodne jesteście pod tym względem :-D

A tak na marginesie jeżeli któraś jest w stolicy i ma ochotę na kluski z pomidorami to zapraszam. Zawsze gotuję jak dla wojska :cool2:
 
Ostatnia edycja:
siema gwiazdy, co tam? ale mnei tu dawno nie było, ile nowych twarzy hehe :)

kciuki za staraczki i spokojnej ciąży dla dwupaków!
 
Cześć ;) Ja z moim to się przekomarzamy kto ma pić a kto prowadzić :D Każde z nas uwielbia prowadzić samochód .Czasami w połowie drogi się przesiadamy :-).
Ciężarówki poproszę zdjęcia brzuchów !! ;-)
 
reklama
Witam weterankę :) Nowe twarze ale nadal wesoło :-)

Olcia ja mogę się pochwalić wychodowanym tłuszczykiem jedynie więc się wstrzymam ...ale za kilka tygodni ;)
 
Do góry