reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam nową staraczkę i życzę dwóch tłustych kreseczek :-D

Rasta ja Ci mówię, 2 miechy i tutaj wpadniesz jak nasza dzisiejsza oleśnicka burza z pozytywnym testem :-D

Wiem, narcyz będę ale powstrzymać się nie mogę XD

Ja i mój brzuch i jest nas dwóch :-D
Zobacz załącznik 356101
 
reklama
Donia po cichu juz gratuluje a lotem i wyjazdem nie ma co sie przejmowac:) Bez przesady ciąza to nie choroba, trzymam kciuki:) i tylko czekać na kolejne juz super grube krechy w kolejnym tescie:):)
Star test powinnas powtórzyc może w niedziele rano? To juz powinno być mocniej widać, co wicej mozna zrobic trzeba czekać i zaciskac kciuki zby to była fasolinka:)
Pyscek, cos dzienie u Ciebie...ale czasem @ się przesuwa, chociaz cały czas Ci kibicuje to chyba jednak gdyby to była ciąza to juz cos ten test by pokazał...

Wow Ael...ale brzuchol superaśny...no apartament zorganizowałas dla tego swojego Malucha:)
 
Ostatnia edycja:
AEL dzieki ;) mozliwe ze tak bedzie bo nasz lekarz ciagle powtarza inseminaccja inseminacja inseminacja wiec podejrzewam ze tak się skonczy tzn... zacznie ;) jesli do tego momentu nie zbankrutujemy przez to leczenie........
 
alredka ale ci slicznie z tym brzuszkiem :-) badz narcyzkiem bo wtedy nam duzo zdjatek swych pokazesz :-)
 
AEL dzieki ;) mozliwe ze tak bedzie bo nasz lekarz ciagle powtarza inseminaccja inseminacja inseminacja wiec podejrzewam ze tak się skonczy tzn... zacznie ;) jesli do tego momentu nie zbankrutujemy przez to leczenie........
Kochana jeśli bardzo wyczekujecie dziecka, to naprawdę żaden pieniądz nie da wam tyle szczęścia co wyczekana fasolka w Twoim brzuszku, więc warto wydać fortunę by spełnić marzenie :-)
 
AEL to juz prawie połowa ciązy.... pamietam jak testowałaś i wyszły II krechy.... jeszcze tyle samo czasu i bedziemy ogladać Twojego bobasa ;) juz się nie mogę doczekać ;)
 
wiem wiem o tym..... dlatego nie szkoda mi kasy na leczenie w prywatnej klinice.... chodzi tylko ze ja dopiero koncze studia i dopiero niedlugo bede szukała pracy na stałe... teraz mamy oszczednosci i to dzieki nim dajemy rade.... nie bedzie mi szkoda kasy i na inseminacji i na in vitro jesli trzeba bedzie tylkow iesz.... z pustego to i salomon nie naleje....
 
Rastuś wiesz, dacie z siebie dużo a dostaniecie coś bardzo cennego. Bądźcie oboje dobrej myśli i miejcie pozytywne nastawienie, a nóż widelec uda się inseminacja.
Słuchaj my Polacy jesteśmy, a Polacy to naród przebiegły i chytry, niczym Mac'gywer z gumki recepturki, sznurka i kartonu skombinuje auto terenowe :-D
Nigdy kochana nie wiesz, co Cię spotka w następnej minucie, godzinie czy dniu Twojego życia :-D
 
uff doczytalam :-) ale sie wam dzis gadane wlaczylo
donia nie wiem kiedy tu zajrzysz ale GRATULACJE!!!
witam nowe staraczki i te mniej nowe ktorych jeszcze nie mialam okazji poznac
trzymam &&& za wszystkie testujace i powtarzajace tesciki
 
reklama
mnie nadzieja opusciła w poniedzialek, wtorek, srode, w czwartek zaczeła powoli powracać..... ja męzowi zaraz po wizycie mowilam ze mam przeciucie ze uda nam sie naturalnie.... w głebi duszy ta diagnoza do mnie moze jescze wtedy nie dortarła i napewno chciałam go pocieszyc ale autentycznie mam takie przeczucie.....
 
Do góry